Na visi rašo kad popovičiaus forma kritusi todėl nežaidžia savo minučių ir nerenka taškų...gal būt yra tiesos. Bet šitoje serijoje aš turiu savo nuomonę apie marco. Kroatas žaidžia antru numeriu, Ryto pozicijoje ten Seibutis su Blūmu. Popovičius mano manymu per silpnas ginyboje kad neutralizuotų Ryto lyderį, todėl Plaza tai patiki aukštesniems ir atletiškesniems Kaukėnui ir Magratui pastarajį iš paprastai žaidusį pirmu numeriu pastatė į atakuojančio gynėjo vietą. Jie abu greiti, šoklūs, kibiai ginasi. Pirmose rungtynėse visiškai atjungė seibutį. Manau šiandien istorija kartosis, ir popas žais nedaug laiko. Žalgiryje taškus yra rinkti kam ir be Marco, ir labai svarbu neduoti įsijausti Seibučiui. Mano manynu Kroatas ginyboje jo nepasiimtų.
- Balsų: 18
Komentarai (0)