Ziaurus man Simonas siemet ant grunto. Davic Cupe gavo tiek nuo Monaco, tiek nuo Berlocq. Monte Carle isis pasikrove per 2 setus nuo Bautistos. Truksta jo zaidime astrumo, tie smaukymaisi nuo galines ir vien tik atsimusinejimai naudos neduoda, o jei tik suzaidzia agresyviau, galima laukt neisprovokuotos klaidos, kiek maciau. Suomis atrodo puikiai. Nugaleti visai neseniai tiek Del Potro, tiek Raonicius, nupustas Troickis. Dave stiprios kovos ir Djokai, nors is rezultato galbut to ir nepasakysi, kas nemate maco. Dabar zaidzia ivairiau uz Simona. Gali ir gynybini tenisa zaist, ir atakuojanti, mato kada ko reikia. Patirties turi daugybe, tik amzius jau siek tiek gasdina, bet rizikuoju.
- Balsų: 47
Komentarai (21)