Na apsisprendžiau, kad eisiu šiandieną prieš vėją, kuris pučia iš šio portalo. Djokovičiaus žaidimas suprastėjas, kai kas teigia jog ir Nadalio, nors iš 4 mačų šiame turnyre jis sužaidė vos vieną papildomą setą. Jeigu reikėtų man rinkti geriausią clay žaidėją, neabejotinai savo balsą skirčiau Rafai. Ant Clayjaus breikint jį nežmoniškai sunku, šiais metais pasiemė 93 procentus savo geimų, taip pat 35 procentus varžovo. Novakas žaidžia gerai aišku ant visų dangų, tačiau čia prieš Nadalį jam visiškai nesiseka - paskutinius 3 tarpusavio mačus ant Clay visus kartus pasikrovė malkų. Na čia Rafos danga, ir einu šiandieną su juo.
- Balsų: 16
Komentarai (5)