Visu pirma, del baudu skotas prades lenktynes is 5 pozicijos, ir kas svarbiausia, tai - svarioje puseje, kas Bahreine manau bus riebus pliusas, nes trasa dykumoje, kaip ir daugelis lenktyninku minejo, trasa labai dulketa, net ir smelio nemazai pripucia, o ka jau kalbet, kur neideli trajektorija. Kai pats sake, galejo pasirodyt ir geriau, tiesiog neidealiai iveike rata. Di Resta teige, kad vaziuojant ilgas distancijas bolidas buvo puikus, tempas geras, o siaip, Force India padangos taupo gana neblogai, kas lenktynese yra vos ne pagrindinis faktorius. Matosi, kad Force Indiai puikiai limpa Bahreinas, nes cia jie dazniausiai buna konkurencingi net ir su pirmaujanciomis ekipomis - neisimtis ir sie metai. Pakalbekime apie oponentu gresme - pirmos 3 vietos kaip ir rezervuotos, na nebent is Rosbergo galima sulaukt kritimo zemyn, nes Mersedesai lenktynese kartais atrodo tiesiog beviltiski. Toliau - 4 vieta bene realiausiai atrodytu Massa, taciau lenktynese is jo lieka tik seselis ir kazkokiu budu isblesta motyvacija is brazilo ir zinoma turetu isispraust Raikkonenas, kuris lenktyniu rezimu yra neabejotinai vienas is greiciausiu. Taigi, penketuka kaip ir galima suorganizuot - Rosbergas/Vettelis/Alonso/Raikkonenas/Massa/. Dar keli potencialus gresmininkai - Webberis/Hamiltonas bei komandos draugas Sutilas. Visu pirma, kai australas startuoja is zemesniu poziciju, jis tiesiog isnyksta lenktynese ir velkasi desimtuko pabaigoje. Hamiltonas turi daug problemu si savaitgaly ir kaip pats sako - bus beprotiskai sunkios lenktynes jam, o kai Mersedesas staruoja is zemesniu poziciju, dazniausiai jiems sansu lenktynese pakovot del aukstesniu poziciju buna - RIP. Sutilas startuos is nesvarios vietos, tad gresme, kad ji aplenks starte - minimali, nebent pats Di Resta uzmirstu paspaust pedala ir siaip si savaitgaly vaziuojant ilgesnes distancijas gana zenkliai stipriau atrode skotas uz komandos drauga. Gresmiu nemazai, taciau Bahreine ir patys Force India rodo paselusi tempa ir yra labai netoli lyderiu, o lenktyniu rezimu atrodo netgi susilygine. Realiai ziurint, uzrezervuotos yra tik pirmosios 2 vietos - Vettelis ir Alonso, na dar nebent Rosbergas, bet kaip ir sakiau, nesitikiu is Mersu stebuklu lenktynese, tad Di Restai atsiveria realios galimybes pakovot del 3/4 poziciju, jau nekalbant apie sesetuka, nes 5 pozicija, is svarios puses, atrodo labai optimistiskai. Svarbiausia nepraziopsot starto, neisivelt i inicidenta ir pries lenktynes kaip ir atrodytu, kad sesetukas beveik garantuotas. Di Restos interviu galite pamatyti: f-1.lt/p-di-resta-patenk...a-starto-pozicija-n23518 .
- Balsų: 15
Komentarai (0)