Sveiki, taigi zinau, kad daugelis su manim nesutiks, bet as pabandysiu paaiskint kodel renkuosi toki statyma. Visu pirma tai, jog san antonio nebe tokia komanda kokia buvo pries kelis sezonus. Tai irodo rezultatai per paskutines 5 rungtynes. 1 pergale 4 pralaimejimai, zaideju popas netaupe, zaide ir duncanas ir parkeris ir ginobili, kuris po traumos grizo i rikiuote. Dar toks pastebimesnis dalykas jog, lakers laimejo pries spurs be kobes ta vieninteli karta is triju zaistu rungtyniu. Visos rungtynes pries spurs buvo itemptos iki pat galo, nes kai lakers pralaimedavo, tie pralaimejimai buvo tik 2 taskais ir 3 taskais. Taip zinau, kad daug kas man nepritars, ir sakys, kad nera kobes tai jau nieko jie negali padaryti. As atsakau NE, lakers tapo tikra komanda sezono gale, laimedami 8 is paskutiniu 9 rungtyniu. Turbut tik vienintele pozicija kur spurs turi pranasuma yra izaidejas. Parker > Nash,blake; Meeks> Green; MWP(del patirties playofs)> Gasol~Duncan; D12> Splliter.
Taigi sekmes kas bandysit
- Balsų: 64
Komentarai (10)