Cia rusijos taure,cia rusijos futbolas,daznai nykus ir nelabai idomus,bet bandau pagaut beatsigaunancio Anzji komandos forma,gal ir per greit sakysit,bet i komanda gryzus po traumos Wilianui,rungtynese su Volga pamatem,ta Anzhi prie kurios buvom iprate iki ziemos pertraukos,na kaip ir pats Hidinkas sake,kad ikrist i duobe,kiekvienai komandai per sezona yra normalus reiskinys,taip,kad tokie zaidejai,kaip tas pats Wilianas,Busufa,Zirkovas,Traore,Eto ilgai zaisti blogai negali,todel manau duos kovos rytoj Dinamo komandai.
- Balsų: 29
Komentarai (0)