Cia tik under, taip yra villa, kuris pakeis messi, bet Barca be messi kaip Zalgiris be Plazos 😄 , net nezinau ka ir parasyti daugiau, tiesiog PSG ne vidutinio lygio komanda o gerai sukomplektuotas klubas, ir nors ir isvykoje tikrai neprasileis 3 ivarciu, juo labaiu vartininkas SIrigu tikrai nerealus, kiek matau varzybu ju, pastoviai traukia beveik garantuotus ivarcius, taigi cia Barsos underis.
- Balsų: 6
Komentarai (1)