Kaimynu lenteleje dvikova.Bilbao komanda paskutiniu metu ir nelabai musa ir nepraleidzia.Macai gan nerezultatyvus.Sevilla po treneriu pasikeitimo lyg ir pagerino zaidima,taciau tik namie.Savo aiksteje jie jau laimejo 6 rungtynes is eiles.Kaip ir turetu laimeti siandien,bet kazkaip itariu nulines lygiasias arba pergale kazkurios komandos 1-0.Neblogai atrodo statymas,jog sveciai nepralimes ir koeficientas geras.Bet surizikuosiu ,nes tikrai manu bus nerezultatyvus macas ir imu,kad per rungtynes nebus 2 ivarciu.Sekmes
- Balsų: 24
Komentarai (3)