Iki kaulo skausmo zinomas Anglijos derbis. Ir tikrai daug populiarumo kas met susilaukiantis renginys. Stebedamas, ka siulo lazybu bendroves, siek tiek nusivyliau. Arba koficientai gausokai pakrite arba nesiryztu statyti. 2,35 kficientas - Manchester city imus 1 ivarti. Nezinau kaip jus galvojat, bet as galvoju cia geras variantas. Sezono pradzioje MU zaidimas atrode salyginai geresnis, siandien komanda atrodo silpnesne, neturiu informacijos ar jau rungtyniaus Rooney? Zvelgiant kartais i SAF pasirinkimus daznai nustembu, bet cia ju problema. Nenustebciau, kad siandien irgi butu siurpizu. City atvaziuoja pergales ir be abejones siandien ji imus. Kaip atakuojanti komanda siandien diena jie atrodo zymiai geresne. Silva,Tevez,Toure,Aguero,Dzeko. Pavardes ir zaidimo kreive siuo metu palanki sveciams. Daug kas kalba, kad MU visada stengiasi laimeti derbius, bet jiems cia pakaks ir lygiuju. Gynyba regis buvo sustiprejusi, bet dabar man taip nebeaatrodo Renkuosi city pirma ivarti.
- Balsų: 22
Komentarai (4)