Sveiki.Dauguma kaip pastebejau renkasi chelsea pergale ir imustus ivarcius.O man uzkliuvo palyginti nedidelis siulomas prazangu skaicius.Vienintelis orakulas ir siulo beje prazangu totala.Taigi kaip ir vakar manau cia tikrai bus gana \\\"kietas\\\" futbolas kuriame netruks dvikovu ir kontaktu kas ir sudaro si statyma.Rubin statys visa zaidima nuo ginybos ir remsis manau daugiau kontraatakomis o chelsea stengsis uzvaldyti viduri.Chelsea britu stiliaus komanda kuri megsta zaidima \\\"antrajame aukste\\\" kur daznai ir buna daug kontaktu ir stumimu.Rubin rusu komanda kuri visada pasizymejo grubumu. Kad ir kaip dauguma sako Chelsea \\\"dejes\\\" ant EL ir pan.As nesutiksiu...Nuejus toki kelia ir likus tik 3 zingsniams iki titulo jie padarys viska ,kad ji ir laimetu.Rubin irgi nera kur trauktis.Pagal mane cia totalas turejo buti bent 2 prazangom didesnis.Tad imu overi...Aciu ir sekmes.
- Balsų: 8
Komentarai (0)