Sveciai siemet startavus antrai sezono daliai zaidzia tiesiog puikiai, 3 pergales vienos lygiosios, komanda siuo metu yra antroje vietoje, kas garantuoja kvalifikacija del patekimo i cempionu lyga, nuo trecios vietos skiria tik vienas taskas, tad manau komandai motyvacijos netruksta, Aalborg zygiuoja 5 vietoje, na komandos tikslas uzimti bent 4 vieta kas garantuotu kvalfikacija europos lygoje, taciau antroj sezono dalyje atrodo gan prastokai 3 lygiosios ir 2 pralaimejimai, kazkaipmanau kad siandiensveciai turetu imt.
- Balsų: 11
Komentarai (6)