Komandos apylyges..Mano manymu siandien kova bus visiskai lygi ir pranasumas duodamas Ryto komandai manau yra per didelis..
Vilnieciai Maccabiui yra neparanki komanda ir kol kas pralaimejo jiems visas 3 zaistas rungtynes..
taigi siandien cia matau lygia kova ir imu vilnieciu pliusine fora..
- Balsų: 0
Komentarai (1)