Prasideda labai intriguojantis švedų čempionatas. Čia prastoj formoj buvęs priešsezoninėse Mjallby su Norčiopingu, kuris formą pagavęs gerą ir kiek kalbėjau su vienu švedu, tai sakė šiemet daug rėmėjai investavo į Norčiopingą ir nori, kad būtų TOP 5. Švedų lygoje sukaupiau patirtį ir galiu pasakyti, kad ši lyga viena iš neprognozuojamiausių pasaulyje, į kofą žiūrėti visiškai negalima ir namų aikštės pranašumas švedijoj nieko neduoda, reikia statyti taip, koks pajėgumas dabar komandų yra ir nereikia žiūrėti, kad kažkas turės namų aikštės pranašumą. Šiemet laikyčiau vienus iš favoritų laimėti čempionatą Malmę ir Gioteburgą, nors Gioteburgas pagal biudžetą nėra labai stipri komanda, tačiau išsaugojo savo žvaigždę puolimo, tai Hyseną (rinktinėje atsarginis, tačiau čempionate geriausias, panašiai, kaip Rimkevičius A lygoje) 😁))) Sėkmės, smulkiai čia padėsiu :😁
- Balsų: 8
Komentarai (2)