Sveiki.na šiandien einam su sain etienne ir manau nebe reikalo.pradedam nuo namų.komanda kaip ir tikėtasi,kovoja dėl išlikimo ir kolkas tai sekasi labai sunkiai.jie dalinasi paskutinę vietą su nancy ir 4 taškais atsilikdama nuo 18vietos,kuri taip pat dar nieko gero nežada.komanda namuose paskutines varžybas žaidė gan neblogai,nepralaimėjo,bet žaidė su apatinėmės lentelės komandomis. bėja,šiandien nebus keletas labai svarbių žaidėjų S.Grax ( 6/1),T.Xavier ( 14/0),F.Camus ( 23/6).taigi nebus pagrindinių 2 saugų,kurie vesdavo komandą,o be jų komanda didelių resursų tikrai neturi.saint etienne.na komanda kaip ir visą sezoną žaidžia gan stabiliai.dabar yra 4 vietoje.pergalė prieš varžovus leistų bent kuriam laikui atsidurti 3 vietoje,o motyvacija bus labai didžiulė,taškų tokioje sezono stadidoje barstyt negalima. išvykoje kaip ir namuose žaidžiama labai gerai.nepralaimėtos paskutinės 5 varžybos ir labai tikėtina,kad šiandien ta serija bus pratęsta su pergalė.komandoje nebus Clement ( 26/0), Gradel (23/3),taip,jie žaisdavavo nemažai,bet tikrai juos yra kam pakeisti.taip kad drąsiai imam saint etienne.sekmės
- Balsų: 4
Komentarai (0)