Eurolyga.Susitinka Prokom Trefl-Žalgiris.Nemanau,kad šios rungtynės bus lengvas pasivaikščiojimas Žalgiriui.Taip,lenkai pralaimėjo visas rungtynes namie,tačiau Žalgiris nelaimėjo nei vienų svečiuose.Abiejų komandų varžovai buvo išties labai galingi ir šie rezultatai visai nestebina...arčiau siandieninio pasirinkimo...Žalgiris išvykoje dar tiek neįmetė nei karto,o pirmose rungtynėse su Trefl pelnė 82,tačiau dauguma taškų buvo pelnyta antroje rungtynių pusėje,kuomet lenkai jau buvo bepradedą džiaugtis pergale(pimą kėlinį jie laimėjo 31:16).Taip, visos komandos iki šiol permesdavo tokį totalą,tačiau kaip jau minėjau,tai tikrai galingesnės komandos,nei Žalgiris,kurio puolimas namie ir išvykoje,kaip diena ir naktis...be to rungtynės vyks mažoje salėje,kadangi Eurolyga dėl techninių kliūčių ir nenumatytų aplinkybių perkėlė šias rungtynes iš "Olivia" sporto rūmų į 2 tūkst. vietų salę(l.rytas.lt).Maskoliūnas apie pasikeitimus prieš pat rungtynes:„Varžovai įgijo pranašumą, nes žais gerai pažįstamoje savo treniruočių salėje. Maža erdvė, įprasta aplinka jiems – tik į naudą“.
- Balsų: 0
Komentarai (0)