Barsa tiesiog privales atakuot varzovus nori nerori, eit krastais ar kaip tik moka, kad atlostu 2 golu deficita, nors prasileidus gola, reiks jau net 4 ivarciu Barsai, todel spaudima ispanai tures daryt nuo pat pirmu minuciu. Tikiu, kad nuo pat pirmu minuciu italu vartai bus uzgulti, ko pasekoje galima laukt daug smugiu ar kamuoliu nukreipimu i kampinius ginantis. Italai turetu vien atsimusinet, o i uzribi uz vartu turetu iseit ne vienas kamuolys. Mano nuomone, labai tiketina bent 8 kampiniai is Barsos puses tokiam mace.
- Balsų: 38
Komentarai (0)