Randu tik viena priezasti kodel galbut neapsimoka det sito ivykio. Juve isvykoj laimejo 3-0 atrodo bilieta i kita etapa jau kaip ir turi. Bet manau celticas netokia komanda kuri pasiduoda be kovos bet kokiose varzybose. Todel reiks paprakaituoti ir juves zaidejams. Ypac kai zaidziama savu ziurovu akyse
- Balsų: 3
Komentarai (0)