Pagaliau Cempionu lyga. Labai sudėtinga spėti kas laimės, nes pirmą mačą nei viena komanda nieko neįrodė. Todėl renkuosi overi. Paskutiniu metu real\'as yra ant bangos. Pries barca pirmose muse tris antrose du ivarcius. Pagalvojus kokia manchesterio gynyba si sezona galima det jau vien tik ant realo sita įvyki bet del sventos ramybes.....
- Balsų: 1
Komentarai (0)