Manau neturetu sumusti daugiau nei 3iju ivarciu. Svarbiausia, kad laimetu juve 😁 . Paskutinese varzybose juve imuse tik ivarti, manau jei siose varzybose pirmieji imus ivarti, td atsitrauks i gynyba ir neleis lazio imusti, beti patys tures progu kontratakuoti. Tai maksimum galvoju 2 ivarciai turetu buti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)