Uzkniso tas Chelsis mane ir as si kart nebusiu tas kuris vel naiviai tikesis ju pergales pries ant popieriaus silpniau atrodancia komanda , daug kartu jau pavede jie si sezona visus , iskrito is CL ir nemanau kad Europos lyga jiems prioritetas , Spartai manau prioritetas visgi ne kiekviena sezona iseina i Europos lyga, ir dar kai toks priesininkas kaip Chealsea komanda losianti namie manau stengsis ikasti, nesigilinu i nacionalinius cempionatus, nes ju nesulyginsi beabejpo Premier lyga geresne zymiai , bet Chelsis si sezona isvykose losia blogai, taigi Spartos pergale cia imti gal per drasu bet namu winn arba lygiosias manau galima paimti su tokiu kofeliu, vigi Chealsea manau nebus motyvuoti siandien galvoje bus mintis kad jei siandien nesulosime sutvarkysime viska namie , taigi cia Spartos winn arba draw. Sekmes.
- Balsų: 11
Komentarai (2)