Pasaulio ledo ritulio čempionatas iki 20 metų vyrai.Susitinka Austrija u-20 ir Lietuva u-20.
Pirmiausiai turiu pasakyti,kad nesu didelis šios sporto šakos žinovas,tačiau šis statymas man pasirodė labai viliojantis ir pabandysiu paaiškinti kodėl.
Rezultatai:
Lietuva-Vokietija 1:7
Lietuva-Ukraina 4:3(po baudinių)
Lietuva -Lenkija 1:3
Austrija-Lenkija 6:1
Austrija-Norvegija 5:0
Austrija-Ukraina 7:4
Žaidėjai😄auguma tiek vienos,tiek kitos komandos žaidėjų žaidžia savo šalių lygose.Čia aiškus pranašumas yra austrų pusėje,kadangi Lietuvos ir Austrijos čempionatai tai diena ir naktis...tai tas pats kaip lyginti LKL su Austrijos krepšinio lyga,nors ir tai ko gero neatspindėtų realios situacijos.
Motyvacija:Komandų tikslai šiame čempionate visiškai skirtingi,Austrai negali sau leisti atsipalaiduoti ir žaisti žemiau savo galimybių,kadangi tikslas-vieta aukštesniame divizione,o ten patenka tik viena komanda...kiekvienose rungtynėse reikalingos tik pergalės,nes paskutinią dieną laukia rungtynės su favoritais Vokiečiais.Lietuvos tikslas išsaugoti vietą šiame divizione ir pirmas žingsnis jau žengtas netikėtai nugalėta Ukraina.Dabar tik reikia sulaukti,kad jie pralaimėtų likusias rungtynes ir mes liekame...Taip pat reikia taupyti jėgas rungtynėms su Norvegija,kuri taip pat priskiriama prie autsaiderių
Vieta:Čempionatas vyksta Vokietijoje,todėl ko gero niekam nekyla abejonių ką palaikys vietinė publika
Išvada:Laimės stipresnė,turinti geresnius žaidėjus ir jaučianti didelį žiūrovų palaikymą komanda...Ko gero lietuviams pasiseks,jei austrai laimės tik 4 įvarčiais
- Balsų: 0
Komentarai (11)