Na gan neblogas kofas uz 2.5 overi tarp komandu kurios puolima myli labiau uz gynyba.Nors(kaip bebutu keista) ARS si sezona neturi ir 50% 2.5over per iki siol suzaistu rungtyniu,preita sezona virsijo 66%,bet cia susitiks su komanda,kuri turi kureju ir puoleju savo komandoje,bet taip pat neziba ir gynyboje,prasileista 33ivarciai,o ARS su savo puolimu isvis rikiuojasi su 49imustais ivarciais aplamai 3 vietoje,tik beda,kad gynyboje,taip pat daznai prasileidzia.Arsenalas tebekovoja,del patekimo i ketvertuka,tai is sios komandos ivarciu tikrai galima drasiai laukt,bet sunderlandas prie savu ziurovu,taip pat nelengvai perkandamas riesutas,todel tikiu,kad bus kova ir su bent 3 ivarciais.
- Balsų: 27
Komentarai (0)