Abi ekipos atrodo neblogai, bet neptunas visgi atrodo geriau, pirmas tarpusavio runtynes laimėjo neptunas ant 8 tšk, na bet praėjo nemažai laiko, neptunas įsigyjo labai gerą žaidėja vasyliu kuris iškart įsiliejo į komanda, laimėta net prieš gan stipru varžova nymburgą, sužaista su vef padoriai,su cska, o šiauliai neblizga šiemet, nematau ju čia pergalės.
- Balsų: 108
Per kuria vieta ? Tu rungtynes nors stebi ?