Na manau logikos turi kiek keistokas statymas,bet Buliai jau los 4 rungtynes per 6 dienas,pries gan nebloga forma demontruojancius Indiana ir tikiuosi rungtyniu gale,losdami be savo lyderiu Noa ir Boozerio kapituliuos kokiam 3-4 kelinukuose,mano pasirinkimas,kad Indiana laimes 4keliny.
- Balsų: 16
Komentarai (0)