Is siu rungtyniu greiciausiai galima tiketis nedaug ivarciu ir manau del keliu priezasciu.
1 dalykas cia Italija,ne Anglija ir ne Ispanija kur ivarciu tiek taurese tiek cempionate krenta tikrai daug,Italijoje daug rungtyniu baigiasi ir 1-0 ir 1-1,netgi paskutiniame ture,net puse macu baigesi underiais.
2 priezastis tai,kad Lazio cia uztenka ir 0 lygiuju,nes pirmas macas taip pat baigesi under tau yra 1-1,ir Lazio svarbiausias uzdavinys neprasileisti,o kaip italai moka gintis su savi gynybinio Catenaco metodo panaudojimu mes puikiai zinome.
Na ir 3 priezstis tai runtyniu svarba.vis tik rungtynes lemia,kas papuls i finala,o tokiose zutbutingose ir itemtose rungtynese nemanau,kad ir pats Juventusas leks,kaip akis isdeges i prieki,nes prasileidus ,kokia kontrataka reiktu must jau 2 ivarcius,del to rungtynes bus labiau atsargios,ir lems,kada ir kas pelnys pirmi ivarti,jeiis isvis jis bus pelnytas.Na sekmes statantiems.
- Balsų: 26
Komentarai (5)