Na Rytuj atejo maximaliu isbandymu metas,prie ir taip blogos situacijos dasidejo Katelyno trauma,paliko komanda Radosevicius,taip atejo du zaidejai,bet kaip sakant tiesiai is lektuvo i aikstele,nelabai bus ir kokie pagalbininkai,kad pralos mazai kam kelia abejoniu,tad cia nebesikartosiu,bet manau,kad cia pilnai eis ir ryto undreis,Uniks ir pati komanda daugiau gynybine,tai cia su nukraujavusiu rytu tikrai turetu apsigint.
- Balsų: 43
Komentarai (1)