Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/01/08 23:17 Daugiau (daugiau 3,5) @-137 8/10
 

Pagrindine priezastis, del ko imu daugiau 3,5 yra tai,kad Ronaldo bus labai piktas, kad vel laimejo Messi,
nes as tai situ 2 zaideju net nelyginu, nes Messi daugiau zaidzia komandini zaidima, Ronaldo technika yra tokia, kad prie saves pritraukia, 2-3 zaidejus, taigi Christiano bus maximaliai piktas ir tikiuosi is jo hatricko, sudetis bus maximaliai stipri Santjago Bernabeu stadione, taigi Ronaldui dar yra pretekstas pasirodyti, nes sekancias rungtynes su Osasuna isvykoi jisai praleis, del geltonu korteliu skaiciaus, Celta VIgo turi gera gynyba, bet manau, rytoi Madrido Real tikrai atkersys uz pralaimejima isvykoi 1:2, taigi paskutines rungtynes R.Madrid baiginejasi neblogais overiais, Malaga 2:3, Real Sociedad 4:3, taigi manau zaidejai zais maximaliai, nes isvykoje irgi laukia Osasuna kuri tikrai nera gresimingas varzovas Realui.Tuo labiau Mauriniui, dabar tikrai nereikia praleimejimu, kai situacija nestabilizavosi.Taigi daugiau 3,5 ivarcio.

  • Balsų: 13
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

drumclub

Padėkų: 49

Sekėjų: 22

  • Unitai -3.27
  • ROI -0.09%
  • W% 50.80%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 477
  • Unitų atspėta: 3809.73
  • W-L-T : 222-215-40
  • Vid. unitų skaičius: 7.99
  • Unitų spėta: 3813.00
  • Vid. koeficientas: 104.1
 

Unitų pokytis

104-2-8-14-202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (6)

  • Ir piktasis CR imuse hat-tricka 😄DDDDDd
  • Parasei tokia prognoze jau galvojau spejimas bus kad CR7 imus hatricka snd nes jis piktas 😄 o Man atrodo kad snd overis suejs vien del to kad Adan gavo praeitais warzybas raudona, o snd gales lost nes taure, ir bus irgi lb piktas , tai turetu must snd bent pora ivarciu po 90 minutes kai reiks rizikuot 😉 kai ronaldo ir adanas piktas zinok reikia cia imt nebe 3.5 bet jau visus 5.5 😉
  • Real Madrid 2-2 Espanyol ,, tai vat vartuose ten stovejo jusu mylimas Casilijas ir ka ? antra ivarti praleido nuo kampinio vien del to,kad blogai uzsieme pozicija... tokiam vartininkui tokia klaida tai nzn, nelabai ir siaip jeigu vien tik del kazkokiu intrigu Casilijas-Maurinio, jo nestato vartuose ir apie tokias intrigas suzinotu klubo vadovybe, tai tikrai Mauriniui blogai baigtusi galetu pagal konktrakta gresti baudos ir panasiai, nes del asmeniniu intrigu negalima rizikuoti komandos rezultatais, tiesiog daug kas ismoko zaisti pries Real Madrid Barcelona.
    Kaip ir Chelsea laimejo pries Barcelona cempionu lygoi ir kaip Celtic namie 2:1 laimejo pas Barcelona...
  • Na nemanau,kad tai spaudos antis-kazkas tikrai vyksta.morinho sprendimas pastatyt adan i vartus atrodo maziausiai keistas.siam treneriui ko gero tai paskutinis sezonas madride.o kai vyksta trintis ir nesutarimai komandoje-rezultatai nebuna dziuginantys.siaip statymui pritariu is dalies,juolab ir vigo celta gali irident kokia banke.sekmes
  • Trintis yra Tarp Casilijas, Ozil ir Ramos atrodo, su visais kitais viskas gerai 😉
    bet tam ,kad zinoti kaip viskas vyksta, turi buti bent Madride 😉 nes zurnaliugos gali ko tik nori parasyt ir nereiskia,kad tai teisybe ir mes gal isvis daug ko nezinom.
    zurnaliugomis tiketi tas pats kas cigonais 😁
  • O kad trintis tarp trenerio ir zaideju yra-netures itakos rezui ?