ATP turnyras Australijoje. Susitinka 37-a raketė Andersonas su 77-a rakete Bedene. Andersonas yra grynas harderis, aukštas tenisininkas, turintis labai galingą padavimą, sezoną pradėjo gan gerai, pralošė po dviejų tie breikų techniškesniam Tsongai, po dviejų tie breikų nukalė Isnerį bei 2:0 patvarkė stebūklų nerodantį verdasco. Bedene sezona pradėjo ganėtinai gerai, sausu rezultatu įveikė J.Souza, Haase, Wawrinka ir 1:2 nusileido Tipsarevičiui. Man ši 4,5 fora atrodo per didelė, kadangi Bedene demonstruoja labai gerą žaidimą, dabar yra aukščiausioje pozicijoje reitinge per savo karjerą, kas manau bus papildoma motyvacija norint kilti dar aukščiau, arba bent neužleisti pozicijų, nemanau kad leisi breikinamas dažnai čia. Andersono žaidimas remiasi pagrinde jo galingu padavimu, neatrodo jis man labai galingas raliuose, nėra labai greitas, net nežinau, ar ims jis šiandien čia, o fora tikrai didelė duodama. Tipsarevičius pamušė tokią forą prieš Bedenę, tačiau ji yra žymiai geresnis receiveris už Andersoną, taip pat techniškesnis. Manau, Andersonas čia maksimum 1 breiką įsudys, sekmės.
- Balsų: 9
Komentarai (2)