Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Dėl VAR sprendimo britas neteko 45 tūkst. svarų sterlingų

Tik nuo šio sezono Anglijos „Premier“ lygoje pradėta naudoti vaizdo peržiūrų sistema (VAR) daro įtaką ne tik rungtynių rezultatams, tačiau ir sporto lažybų fanų laimėjimams.

Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai

Antrojo turo rungtynėse šalies čempionai „Manchester City“ stojo į kovą su Londono „Tottenham“ ekipa. „Miestiečiai“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:1, tačiau antrajame kėlinyje „Tottenham“ rezultatą išlygino. „Man City“ vis dėl to pasiekė įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką, tačiau po VAR peržiūros jis buvo atšauktas ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Būtent šis neįskaitytas įvartis Rossui iš Didžiosios Britanijos, galima sakyti, kainavo net 45 tūkst. svarų sterlingų. „Sunderland“ klubo aistruolis po rungtynių savo „Twitter“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje matomas jo atliktas kombinuotas 25 centų statymas, o galimas laimėjimas – tiesiog įspūdingas.

Vis tik Rossui koją pakišo būtent neįskaitytas „Man City“ ekipos įvartis, kadangi vaikinas atliko statymą, jog abi komandos pelnys bent po įvartį abiejuose kėliniuose. Brito nelaimei, du pirmi „miestiečių“ įvarčiai krito pirmajame kėlinyje.

Be to, kiti keturi įvykiai buvo sėkmingi, todėl vaikinas galėjo pasinaudoti galimybe ir atsiimti kiek mažesnę sumą, nelaukiant paskutiniojo įvykio baigties. Savo „Twitter“ paskyroje Rossas atvirauja, kad tiesiog pamiršo apie atliktą statymą, o taip pat tuo metu jo telefonas buvo išsikrovęs.