Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Lažybų bendrovės su „Bet Builder“ funkcija

Bet Builder lazybu bendroves


Sporto lažybose „Bet Builder“ funkcija yra itin populiari internetinių lažybų bendrovių siūloma paslauga, suteikianti pritaikomą ir individualizuotą lažybų patirtį. Šis lažybų įrankis vartotojams suteikia galimybe susikurti unikalius statymus kombinuojant įvairias rungtynių baigtis. Tai suteikia itin didelio lankstumo lažybų entuziastams. Viena iš šios „Bet Builder“ funkcijos ypatybių, galimybė kombinuoti statymus iš tų pačių varžybų. Drąsiai galima teikti jog „Bet Builder“ ir „Early Payout“ lažybų funkcijos yra bene naujausios technologijos lažybų rinkoje.


„Bet Builder“ privalumai


1. Galimybė kombinuoti įvairių skirtingų statymų, įskaitant ir statymus iš tų pačių varžybų.


2. Momentinis koeficientų skaičiavimas. Pridėjus skirtingus statymus į „Bet Builder“ matote apskaičiuotus koeficientus ir galite įsivertinti riziką.


3. Galimybė susikurti savo unikalius statymus iš įvairių statistinių rodiklių, užtikrinant dinamišką ir greitą lažybų patirtį.


4. Išskirtinė galimybė „Bet Builder“ naudoti futbolo lažybose į savo kombinacijas įtrukiant skirtingus įvarčių autorius, kampinius ar kitus statistinius komponentus.


„Bet Builder“ Lietuvoje ir užsienyje


Šia unikalia galimybe kombinuoti įvairius, skirtingus statymus Lietuvoje pasinaudoti galite 7bet, Betsafe lažybų bendrovėse. Užsienyje tarp populiariausių lažybų bendrovių turinčių „Bet Builder“ – Bet365 lažybų bendrovė.


7bet „Bet Builder“ taisyklės


7bet lažybų bendrovėje kombinuoti „Bet Builder“  galima tik futbolo, NBA, Eurolygos bei LKL čempionatuose. 


Su „Bet Builder“ funkcija sukurtiems statymams negalioja „Cash Out“ funkcija.


„Bet Builder“ skiltyje esantys statymai neturi individualių koeficientų, o bendras koeficientas rodomas tik pasirinkus norimas baigtis lažybų kortelėje.


Betsafe „Bet Builder“ taisyklės


Jei bent vienas „Bet Builder“  įvykis yra atšauktas arba laikomas neįvykusiu, tuomet visas BetBuilder statymas yra grąžinamas. Bendrovė atšauks „Bet Builder“ statymą, jei statymas arba parinktis buvo įskaityti per klaidą.


Bet365 „Bet Builder“ taisyklės


„Bet Builder“ funkcija pasiekiama futbolo, teniso, krepšinio, amerikietiškojo futbolo, beisbolo, regbio sąjungos, regbio lygos, ledo ritulio, Australijos taisyklių, bokso, MMA, riboto pertekliaus kriketo (tik prieš rungtynes) ir Formulės 1 (tik prieš varžybas)varžybose.


Ne daugiau nei 12 įvykių gali būti įtraukti į „Bet Builder“ statymą.

Bet restrictions and T&Cs apply.


Kombinuoti statymai


„Bet Builder“ funkcija yra puikus įrankis lažybų entuziastams ir ši naujovė yra itin populiari ne tik tarp lažybų mėgėjų, bet ir profesionalų. Tačiau atminkite, kad kombinuoti statymai su vis didesniu statymų kiekiu tampa savotiška loterija ir tikėtis kombinuotais statymais, susikrauti turtus, nevertėtų. Lažybų profesionalai ir ekspertai dar nuo seno griežtai atsiliepia apie lošėjus, mėgstančius kombinuoti statymus. Ilgalaikiame periode, dažnu atveju, tokie statymai pražūtis. Žaiskite atsakingai ir tokius inovatyvius lažybininkų įrankius vertinkite objektyviai.

Daugiau apie Lažybų gidas