Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Knygos, padėsiančios pagerinti jūsų lažybų strategijas


Sporto lažybos šiuo metu išgyvena aukso amžių, ypač šalyse, kuriose leidžiami internetiniai lošimai. Dabar jau nieko nebestebina, kad nuėjus į knygų parduotuvę ar biblioteką randame nemažai knygų būtent apie sporto lažybų strategijas. Straipsnių šia tema galima rasti ir internete, o tai reiškia, kad apie sporto lažybų strategijas šiuo metu galima rasti begalę informacijos.


Paskaičius informaciją internete galima susidaryti įspūdį, kad laimėti sporto lažybose yra vieni niekai ir visi iš to gali nesunkiai uždirbti. Deja, realybė yra kitokia. Toli gražu ne visos pateiktos strategijos ir patarimai internete yra garantuojantys sėkmę, tačiau gerai paieškojus tikrai galima atrasti naudingos medžiagos šia tema.


Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai


Norint atskirti naudingą informaciją, pagrindinis kriterijus dažniausiai būna labai paprastas – tokios knygos ar straipsniai nežada kažkokio stebuklingo būdo, kuris jums padės nesunkiai laimėti. Tokie šaltiniai dažniausiai jums suteiks papildomos informacijos, kurią tinkamai panaudojus, galima padidinti savo šansus laimėti. Šiame straipsnyje atrinkome kelias geriausias knygas apie sporto lažybas.


„Squares & Shapes, Suckers & Sharks“ (Josephas Buchdahlas)


Šioje knygoje J. Buchdahlas neužsiima tuščžodžiavimu apie sporto lažybų esminius dalykus. Vis tik šioje knygoje plačiai apžvelgiami įvairūs sporto lažybų aspektai.


„Squares & Shapes, Suckers & Sharks“ nesiūlo jums strategijos, kurios dėka laimėsite krūvą pinigų, tačiau suteiks naudingų patarimų, kurie, tikėtina, pagerins rezultatus.


Šią knygą privalo perskaityti visų sporto lažybų mėgėjai, tiesa, turime įspėti, tai padaryti nebus lengva, nes „Squares & Shapes, Suckers & Sharks“ parašyta ganėtinai sunkia, akademine kalba.


„Sharp Sports Betting“ (Stanfordas Wongas)


Dar viena knyga, kurią būtina paskaityti. Šioje knygoje nekalbama tiesiog apie sporto lažybas ir tinkamus pasirinkimus, o daugiau dėmesio skiriama biudžeto valdymui ir vertės ieškojimui koeficientuose. 


Knygoje taip pat pateikiamos įvairios kiekybinės analizės apie įvairias sporto lažybų sritis. Tam tikri lažybų eskpertai „Sharp Sports Betting“ dažnai net vadina sporto lažybų biblija.


„The Logic Of Sports Betting“ (Edas Milleris and Matthew Davidowas)


Ši 2019 metais išleista knyga iškart sulaukė milžiniško pasisekimo. „The Logic Of Sports Betting“ ypatinga tuo, kad nors yra orientuota į sporto lažybų naujokus, yra puikiai tinkama ir šios srities senbuviams.


M. Davidowas turi daug patirties sporto lažybų sferoje, todėl pateikia daug informacijos apie tai, kaip lažybų bendrovės skaičiuoja koeficientus ir kaip tai gali pasitarnauti jūsų naudai.


Knygoje taip pat diskutuojama apie tai, kad net ir didžiausi lažybų ekspertai ilgoje distancijoje galiausiai pralaimi dėl lažybų bendrovių saugiklių.


„Gambling Wizards: Conversations With The World’s Greatest Gamblers“ (Richardas Munchkinas)


Ši knyga yra visiškai kitokia, nei vardintos prieš tai. Čia jūs nerasite detalių strategijų aprašymų ar pasiūlymų, kaip surasti lažybininkų klaidas. Vis tik čia jūs galėsite sužinoti, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi vieni sėkmingiausių pasaulio lošėjų ir jų patirtį galėsite pritaikyti atlikdami savuosius statymus.


Visus lažybų ekspertu kalbina pats autorius R. Munchkinas, kuris turi didžiulę darbo televizijoje patirtį, todėl galite būti tikri, kad šios knygos turinys – išties puikus ir lengvai suprantamas.


„Fixed Odds Sports Betting“ (Josephas Buchdahlas)


Dar viena knyga, kurią turėtų perskaityti kiekvienas lažybų mėgėjas. Čia rasite išsamiai aprašytą kelią nuo lažybų bendrovių, varžybų, rungtynių ar atskirų įvykių pasirinkimo. Visa tai jums padės geriau planuoti savo veiksmus ir galiausiai – laimėti.


„Fixed Odds Sports Betting“ akcentuoja, kaip lažybose svarbu turėti finansinį stabilumą ir nerizikuoti pinigais, kurie būtini gyvenimo kokybei užtikrinti.


„Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“ (Declanas Hillas)


Visi sporto lažybų mėgėjai norėtų, kad jų pinigai būtų statomi rungtynėse, kuriose laikomasi visų sąžiningo žaidimo principų. Deja, šiuo metu daugumoje sporto šakų plačiai paplitusi sutartų rungtynių problema, dėl kurio kenčia tiek lažybų, tiek apskritai sporto mylėtojai.


D. Hillas savo knygoje „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“ apžvelgia sutartų futbolo rungtynių atvejus. Tai jums leis suvokti, kad kartais ne viskas priklauso nuo atliktų analizių ar priimtų sprendimų. Kartais sporto rungtynes nulemia net ne sportininkai, o žmonės, stovintys už jų nugarų.

Daugiau apie Lažybų gidas