Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Ženklai, įspėjantys apie galimai nepatikimas lažybų bendroves


Lažybų persikėlimas į internetą atvėrė naujas galimybes tiek pačioms bendrovėms, tiek jų klientams. Statymus dabar galima atlikti tiesiog gulint lovoje ar mėgaujantis draugų kompanija sodyboje. Tiesa, su platesnėmis galimybėmis atsirado ir papildomų grėsmių dėl nesąžiningų lažybų bendrovių ir galimų apgaulių. Būtent todėl labai svarbu žinoti pagrindines taisykles, kurios gali padėti išvengti tokių platformų.


Pripažinkime, būtų apmaudu, jei jūsų sunkiai uždirbti pinigai nukeliautų į sukčių rankas. Maža to, galite būti ramūs, kad sąžiningai ir skaidriai dirbančių lažybų platformų yra itin daug ir tikrai rasite tinkamą būtent jums. Apie nepatikimas lažybų gali įspėti tam tikri ženklai, kuriuos pabandysime apžvelgti.


Keisti bonusų pasiūlymai


Tai vienas akivaizdžiausių signalų, kad lažybų bendrovė yra nepatikima ir jūs galite prarasti savo pinigus. Verta pažymėti, kad bonusai lažybų bendrovėse nėra kažkas neįtikėtino. Tai – ganėtinai įprasta praktika, tačiau tokie bonusai būna proto ribose.


Jei matote, kad lažybų bendrovės siūlo keistus ar tiesiog per gerai skambančius bonusus, tuomet žinokite, jog prisiimate riziką būti apgauti, kurios galite nesunkiai išvengti tiesiog nevesdami pinigų į tokią platformą.


Blogas internetinės svetainės dizainas


Jei užeisite į bet kurios patikimos lažybų bendrovės internetinį puslapį, iškart pamatysite, kad juose naudojami patys naujausi ir įdomiausi dizaino bei techniniai sprendimai, kurie sudomina tiek savo išvaizda, tiek funkcionalumu. Tai yra normalu, kadangi lažybų bendrovės kovoja dėl savo klientų.


Tuo tarpu bendrovės, kurios galimai užsiima nelegalia veikla ir yra nepatikimos į tinklapių dizainą tikrai neinvestuoja didelių pinigų, o kartais tokios platformos atrodo tarsi užstrigusios laike. Jei tokią radote, siūlome ją tiesiog apeiti.


Nefunkcionuojantis klientų aptarnavimo centras


Jau minėjome, kad klientai lažybų bendrovėms yra aukso vertės, todėl ir komunikacijai su jais skiriamas labai didelis dėmesys. Įprastai su lažybų bendrovės atstovais galite susisiekti pačiais įvairiausiais būdais: nuo el. pašto iki gyvo pokalbio tiesiog naršyklėje.


Vis tik nepatikimos lažybų bendrovės dažnai jums pateiks vieną ar du būdus su jais susisiekti, kurie dažnu atveju gali ir neveikti. Taip pat tokios bendrovės stengiasi nenurodyti arba labai slepia tiesioginius kontaktus. Jei pastebėjote kažką įtarino, nerizikuokite savo pinigais. 


Neįprastai ilgos patvirtinimo procedūros


Tiek registruojantis lažybų bendrovėse, tiek atliekant depozitus ar išsiimant pinigus, visos procedūros privalo būti peržiūrėtos ir patvirtintos. Dažnai tai užtrunka iki 24 valandų, o kartais netrunka nė tiek.


Tai ypač aktualu atliekant išmokėjimą į savo sąskaitą, kadangi visi norime savo pinigus gauti kaip įmanoma greičiau. Vis tik kai kurios lažybų bendrovės šį procesą itin vilkina, o tai yra dar vienas ženklas, kad ši platforma gali būti nepatikima.


Išvados


Privaloma suprasti, kad visi išvardinti ženklai tikrai nereiškia, kad lažybų bendrovė yra nepatikima, tačiau padidino tokios tikimybės riziką. Visada siūlome rinktis gerai žinomas ir patikimas lažybų bendroves, kurios turi sukaupusios ilgametę patirtį.

Daugiau apie Lažybos internete