Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

UTMA turnyro kovos ir transliacija【2024】


Fantastišku 2023 metų uždarymu nuskambėjęs UTMA kovinio sporto turnyras, nesustoja ir viliasi 2024 metus padaryti dar įspūdingesniais, o jau dabar paskelbtos kovos itin intriguojančios. Jau dabar aišku jog vasario 23 dieną vykstančiame turnyre, išvysime bent 6 kvapą gniaužiančias kovas, iš kurių praeitame turnyre neįvykusi Mato Stebuliausko kova su latviu Arturs Leisans.


Dovydas Rimkus (Rimkenzo) – Matas Pultaražinskas


Geriausią gyvenimo formą įgavęs Dovydas Rimkus (Rimkenzo) savo pergalių seriją nusiteikęs pratęsti ir prieš Matą – automatą Pultaražinską. Su psichologija ir mityba susitvarkęs Rimkenzo UTMA turnyre po dviejų nesėkmių iš eilės prieš Dominyką Dirkstį ir Arnoldą Misiūną, reabilitavosi ir iškovojo dvi pergales iš eilės, viena iš revanšo kovoje prieš Misiūną. Matas Pultaražinskas KOK turnyre demonstravęs itin gerus įgūdžius, savo ritmo UTMA turnyre nepagauna. Tačiau Mato ir jo charakterio šioje kovoje nereikėtų nuvertinti, o dvi iškovotos Dovydo Rimkaus pergalės, nėra rodiklis, kuris leistų į šią kovą pažiūrėti nerimtai.

UTMA statymai UTMA koeficientai


Mindaugas Narauskas – Martynas Jasiūnas


Kauno, o gal ir Lietuvos kovinio sporto žvaigžde bei numylėtiniu po pergalės prieš Dominyką Dirkstį tapęs Mindaugas Narauskas sulauks dar rimtesnio pasipriešinimo ir varžovo, kuris gali pasigirti savo pasiekimais. Martynas Jasiūnas kai kurių kovotojų įvardijamas, kaip šiuo metu geriausias Lietuvos Muay Thai kovotojas. Būtent čia Martynas jaučiasi geriausiai ir turi sukaupęs itin daug patirties. Daugkartinis Lietuvos, Baltijos šalių čempionas ir pasaulio prizininkas. Mindaugui Narauskui Muay Thai stiliumi kovoti prieš Jasiūną bus tikras iššūkis, tačiau neįtikėtiną sprogstamąją jėga ir charakterį turintis kaunietis čia laikomas neryškiu favoritu.


Matas Stebuliauskas – Arturs Leisans


Kova, kurios visi laukė dar praeitame UTMA kovinio sporto turnyre. Matas Stebuliauskas po ilgo laiko grįžęs į ringą jau savo pirmoje kovoje UTMA turnyre, turėjo kautis su Arturs, tačiau dėl pasikeitusių aplinkybių ir latvio pasirinkimu, ši kova vis dėl to neįvyko. Šį kartą latvis pats atvyko į Lietuvą ir davė pažadą jog ši kova įvyks. Matas Stebuliauskas Lietuvos koviniame sporte turi itin solidžių pasiekimų ne tik ringe, bet ir už ringo ribų. Matufajaus pravarde turintis kaunietis gali pasigirti ir sėkmingu trenerio keliu. Niekas neabejoja, kad šios kovos favoritas yra būtent Matas. Patirtis, meistriškumas įvairiais stiliais šiam kovotojui suteikia nemažą pranašumą.


Dominykas Dirkstys - Eddy Ruiz


Viena laukiamiausių, o greičiausiai ir vakaro kovų. Dominykas Dirkstys kaip pats skelbiasi turės didžiausią karjeroje iššūkį, kuris nustelbia ir kovą prieš Mindaugą Narauską. Klaipėdietis UTMA turnyre debiutous Muay Thai taisyklėmis prieš ispaną Eddy Ruiz. Pastarasis yra sukaupęs nemenką patirtį profesionaliose kovose. 78 pergalės iš kovotų 103 kovų. Ispanas taip pat praeitais metais dalyvavo ir kovoje be taisyklių. Dominykui Dirksčiui šis pasirengimas reikalauja ir psichologinio nusiteikimo, kadangi po labai ilgo laiko tarpo buvo patirtas pralaimėjimas praeitame turnyre. Spaudimas vienareikšmiškai lietuvio pusėje.


Kitos UTMA kovos


Be jau minėtų kvapą gniaužiančių kovų, pamatysime ir dar ne vieną, ne ką mažiau dėmesį sukaustančią kovą. Vitui Karosui iššūki mes, dar tik savo kelią koviniame sporte besiskinantis Vakaris Didika. Artūras Brižinskas po pralaimėjimo, bandys reabilituotis prieš UTMA turnyre debiutuosiantį Natą Stupak. Jau minėto Mato Stebuliausko auklėtinis Simonas Belinis savo jėgas išmėgins su Kauno sporto klubo „Titanas“ atstovu Mantvydu Peredniu.


UTMA transliacija tiesiogiai


UTMA turnyro kovos kiekvieną kartą sulaukia vis didesnio susidomėjimo. O interneto užkulisiuose kylančios dramos ar žodiniai konfliktai, kai kurias kovas padaro, vakaro kovomis. Visas transliacijas internete galite stebėti oficialiame UTMA kovinio sporto turnyro puslapyje. Ateinančio turnyro internetinės transliacijos kaina prasideda nuo 11.99.€‎

Daugiau apie Lažybos internete