Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Madrido „Real“ – Kauno „Žalgiris“ tiesiogiai lažybos【2023】

zalgiris tiesiogiai


Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia kol kas sunkiausias iššūkis sezono pradžioje. Kauniečiai Ispanijoje susitiks su karališkuoju Madrido „Real“ klubu, kurio žaidimas ir sudėtis šį sezoną atrodo įspūdingai. Po šių rungtynių, kažkuri iš komandų patirs pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje.


Madrido „Real“ rezultatai


Madrido „Real“ pirmajame Eurolygos ture iškovojo itin sunkią pergalę išvykoje prieš Baskonia 77-79. Antrajame ture karališko klubo laukė iš pažiūros sunkus Anadolu „Efes“ išbandymas, su kuriuo ispanai susitvarkė be vargo. Jau per pirmą pusę beveik reikalus išsprendę „Real“ krepšininkai rungtynes baige užtikrinta pergale 80-103.


Kauno „Žalgirio“ rezultatai


Lietuvos čempionai po įspūdingos pergalės ir sugrįžimo į rungtynes prieš Bolonijos „Virtus“ grįžo į namų areną ir joje surengė dar vieną įspūdingą spurtą ir ketvirtajame kėlinyjė nepaliko šansų ir „Crvena Zvezda“ ekipai. Pergalę besidžiaugę kauniečiai itin daug šnekėjo apie prastoką žaidimą, bet tvirtą charakterį. Šį kartą vien tvirto charakterio gali nepakakti, nes varžovas – aukščiausio lygio.


Eurolygos statymai ir lažybos


Eurolygos rungtynės susilaukia itin didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Didelį susidomėjimą rungtynemis lemia ir kiekvienų rungtynių svarba bei žaidimo intensyvumas. Nusistovėjusios pagrindinės A licencijas turinčios komandos neiškrenta ir tai Eurolygai prideda stabilumo. Stabilumas lemia ir didelį sporto analitikų susidomėjimą lažybomis. Nuolatos klubinį krepšinį stebintys lažybininkai, nuolatos stebi ir vertina Eurolygos ekipų formas. Eurolygos lažybos pasiekiami ir mūsų puslapyje.


Kauno „Žalgirio“ – Madrido „Real“ rungtynių transliacijaIspanijoje vykstančios rungtynės, kaip įprastai Lietuvoje bus transliuojamos per LRT ir GO3 televizijas. Žiūrėti internete galėsite per LRT.lt internetinį puslapį ir GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 21:45. Transliaciją užsienyje galėsite matyti per Nova Sport ir Magenta Sport televizijas.

Daugiau apie Lažybos internete