Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Vilerbano ASVEL tiesiogiai【2023】

zalgiris tiesiogiai


Dar viena sausakimša „Žalgirio“ arena ir vėl tikrai įveikiamas varžovas Vilerbano ASVEL. Prancūzai šiame sezone stringa, o visai neseniai atleido ir Tony Parkerio brolį, kurį pakeitė italas Gianmarco Pozzecco. ASVEL krepšininkai jau spėjo sužaisti rungtynes namuose vadovaujant italui, tačiau ir vėl buvo nusileista, šį karta „Virtus“ komandai.


Kauno „Žalgirio“ rezultatai


Kauno „Žalgiris“ susitvarkęs su išvykų maratonu, sugrįžima Kaune pradėjo švelniai tariant prastu pasirodymu. Namuose kauniečiai jau nuo pat rungtynių pradžios visais aspektais nusileido „Valencia“ klubo krepšininkams. Pirmoje pusėje kauniečiai turėjo net 22 taškų deficitą ir tik pačioje rungtynių pabaigoje pavyko atsilikimą sumažinti ir rungtynes baigti 15 taškų pralaimėjimu 72-87.


Vilerbano ASVEL rezultatai


Vilerbano ekipa yra vienintele komanda Eurolygoje vis dar neiškovojusi pergalės. Arčiausiai pergalės prancūzai buvo paskutinėse rungtynese namuose, kur tik po atkaklios kovos buvo nusileista „Virtus“ krepšininkams. Prancūzai be šių pralaimėjimų, demonstruoja dar ir prasčiausią gynybą visoje Eurolygoje. ASVEL per rungtynes savo varžovams leidžia imesti net po 91.8 taško per rungtynes.


Eurolygos statymai ir lažybos


Eurolygos rungtynės susilaukia itin didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Didelį susidomėjimą rungtynemis lemia ir kiekvienų rungtynių svarba bei žaidimo intensyvumas. Nusistovėjusios pagrindinės A licencijas turinčios komandos neiškrenta ir tai Eurolygai prideda stabilumo. Stabilumas lemia ir didelį sporto analitikų susidomėjimą lažybomis. Nuolatos klubinį krepšinį stebintys lažybininkai, nuolatos stebi ir vertina Eurolygos ekipų formas. Eurolygos statymai pasiekiami ir mūsų puslapyje.


Kauno „Žalgirio“ – Vilerbano ASVEL rungtynių transliacija


Kaune vykstančios rungtynės, kaip įprastai Lietuvoje bus transliuojamos per LRT ir GO3 televizijas. Žiūrėti internete galėsite per LRT.lt internetinį puslapį ir GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 20:00.

Daugiau apie Lažybos internete