Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti
Sekti temą
vycka7 rašė: Toks keistas klausimas:tope per parą galima isgryinint 500€. Vakar ~21h nusiemiau 100€. Dabar galėčiau 500€ nusiimt ar tipo rik 400€, nes realiai pwr parą gausis 500€?
Nu tai kiek para turi valandu? 24, tai reiskia per 24h gali 500e nuimti
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė: Tai del cashouto punkte? Jei pvz yra naujas acc, menesio senumo, papildyta per skrill, suma prazaista n kartu, leis punkte nusiimt ar nebeleis?
Kiek suprantu tai dabar topsport ir betsafe pinigus punkte gali issimt tik jeigu saskaita papildyta is lietuvisko banko saskaitos, o ne skrill.
Registravosi: 2017/10/29 Žinučių: 17 Padėkų: 1
Cituoti
0
vycka7 rašė: Toks keistas klausimas:tope per parą galima isgryinint 500€. Vakar ~21h nusiemiau 100€. Dabar galėčiau 500€ nusiimt ar tipo rik 400€, nes realiai pwr parą gausis 500€?
Pvz: 23:00 nuemei, tai po 00:00 vėl gali
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
du13 rašė: Kiek suprantu tai dabar topsport ir betsafe pinigus punkte gali issimt tik jeigu saskaita papildyta is lietuvisko banko saskaitos, o ne skrill.
Is skrill pildant leidzia nusiimti, nekile jokiu problemu. Su kasininke kalbant pries pora sav, sake neteke girdeti ir matyti, kad kam neleistu nusiimti pinigu, apart jeigu jie nera prazaisti. Ir tai sake populiariame lazybu punkte.
Tai klausimas atviras, pagal ka cia jums neleidzia nusiimti, bet kol kas pavieniai atvejai cia. Gal saskaitos naujos, nera iki galo patvirtintos, nes pvz kad ir vienas pavedimas is banko, kad ir seniai, sustiprina saskaitos sasajas su realiu asmeniu. Jeigu saskaita tik susikurta, imeta is skrill ir jau bandoma grynint punkte, tai gal pazeidzia kazkokias prevencijas. Bet cia sunku samprotaut.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Jo jo, leido 500imt,nes tipo kita diena. Įdomiai skaičiuoja, bet visai gerai
Registravosi: 2013/12/29 Žinučių: 35 Padėkų: 2
Cituoti
0
Jei saskaita limituota, duoda tik per banka nusiimti, nors pagal nuotoliniu lazybu reglamenta turi ismoketi ir kitais budais.
Registravosi: 2015/12/07 Žinučių: 2
Cituoti
0
Kas statot tope online yra klaida live pasiuloj. Bandyta daug kartu, jei sueis statymas pibigai bus ismoketi, jei nesueis po skambucio bus anuliuota. Kas nori rasot pm, greitai. Imsiu procenta
Registravosi: 2011/11/19 Žinučių: 262 Tel.: LT
Cituoti
1
Man vienam topsport neleidžia absoliučiai nieko statyt live? Rašo, kad turite prisijungti, arba nepakankamas balansas
Registravosi: 2019/03/17 Žinučių: 62 Tel.: LT
Cituoti
0
mesque rašė: Man vienam topsport neleidžia absoliučiai nieko statyt live? Rašo, kad turite prisijungti, arba nepakankamas balansas
Visiem. tokie dalykai buna gana daznai, i savaite bent karta.
Registravosi: 2016/01/28 Žinučių: 354 Tel.: LT
Cituoti
0
mesque rašė: Man vienam topsport neleidžia absoliučiai nieko statyt live? Rašo, kad turite prisijungti, arba nepakankamas balansas
#metoo
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Jum buna, kad ateinat i lazybu punkta, norit pastatyti suma ant ivykio kuris prasides po poros val, nusiunciat lapeli i kasa, ateinat i kasa, norit pastatyti, bet pyst grynai pries jusu akis pasikeicia kofas ne i jusu nauda. Ar mane cia vieninteli kaip l... gaudo?
Registravosi: 2015/09/07 Žinučių: 77 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
743 rašė: Jum buna, kad ateinat i lazybu punkta, norit pastatyti suma ant ivykio kuris prasides po poros val, nusiunciat lapeli i kasa, ateinat i kasa, norit pastatyti, bet pyst grynai pries jusu akis pasikeicia kofas ne i jusu nauda. Ar mane cia vieninteli kaip l... gaudo?
Buna labai daznai.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
743 rašė: Jum buna, kad ateinat i lazybu punkta, norit pastatyti suma ant ivykio kuris prasides po poros val, nusiunciat lapeli i kasa, ateinat i kasa, norit pastatyti, bet pyst grynai pries jusu akis pasikeicia kofas ne i jusu nauda. Ar mane cia vieninteli kaip l... gaudo?
Visada
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
743 rašė: Jum buna, kad ateinat i lazybu punkta, norit pastatyti suma ant ivykio kuris prasides po poros val, nusiunciat lapeli i kasa, ateinat i kasa, norit pastatyti, bet pyst grynai pries jusu akis pasikeicia kofas ne i jusu nauda. Ar mane cia vieninteli kaip l... gaudo?
Aišku čia nelabai prigausi tuos punktus, bet jei juda įvykio kofas žemyn, priešingos baigties turėtų kilt. Variantas: žymėt abu variantus ir jau akis į akį vietoje tikslint kofus 😁
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
743 rašė: Jum buna, kad ateinat i lazybu punkta, norit pastatyti suma ant ivykio kuris prasides po poros val, nusiunciat lapeli i kasa, ateinat i kasa, norit pastatyti, bet pyst grynai pries jusu akis pasikeicia kofas ne i jusu nauda. Ar mane cia vieninteli kaip l... gaudo?
Būna, dažniausiai kai suma nėra labai maža tai nusiunčia bookmakeriam ir jie permasto ir pakeičia kofa, arba net neduoda pasistatyt
Registravosi: 2019/02/08 Žinučių: 48 Tel.: LT
Cituoti
2
Su tokiu klausimu, gal jis ir "tupas" bet neteko susidurt, tarkim as topsport sask papildau is skrillo, ir noriu isgryninti i swedbank, man leis? Ar tik atgal i skrilla galesiu? Paskyra sena, apie 6metai jau, viskas tvarkinga ir pan
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė: Su tokiu klausimu, gal jis ir "tupas" bet neteko susidurt, tarkim as topsport sask papildau is skrillo, ir noriu isgryninti i swedbank, man leis? Ar tik atgal i skrilla galesiu? Paskyra sena, apie 6metai jau, viskas tvarkinga ir pan
Jei nelimituota, leis kur nori,jei limituota,tik bankas
Registravosi: 2014/03/03 Žinučių: 112 Padėkų: 4
Cituoti
0
beprotis1 rašė: Jei nelimituota, leis kur nori,jei limituota,tik bankas
Aciu uz pagalba, nelimituota, viskas tvarkoje
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu tikrai neleis kur nori.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Leis. Papildai skrillu o isiemi kur nori 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai