Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
djmomo2 rašė:

Sveiki, ar topo punkte galima nusiimti pinigu is saskaitos?

Taip, galima
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Taip

O ar reikia kažkokių spec kortelių ar užtenka paso?
Registravosi: 2014/05/27 Žinučių: 59
Cituoti
0
djmomo2 rašė:

O ar reikia kažkokių spec kortelių ar užtenka paso?

Nueini, sakai nori nusiimti $ duodi pasa, tada pasakai PIN koda kuri praso, (topsport appse nustatymuose apacioje berods yra "pin kodai" skiltis, jei neklystu) ir pasakai kokia suma nori ir viskas
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
djmomo2 rašė:

Sveiki, ar topo punkte galima nusiimti pinigu is saskaitos?

Jei esi juos pralošęs jau, tai galima, jei nesi pralošęs gali išsiimti tik taip kaip idėjai
Registravosi: 2019/02/08 Žinučių: 48 Tel.: LT
Cituoti
0
djmomo2 rašė:

Sveiki, ar topo punkte galima nusiimti pinigu is saskaitos?

Galima, taciau reikia but pralosus suma kuria esi isidejes
Registravosi: 2019/04/21 Žinučių: 10
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė:

Sudas tas topas. reik i betsafe eit atgal

Topas gerai, ypac del klaidu savo 😄
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar cia man vienam tokia naujiena, jog lazybu punkte jau negalima isimti pinigu grynais? Man neleidzia ir nesvarbu, kad imokos suma prazaista. Rasiau i supporta, tai sake galima tik i ta banko saskaita is kurios pildziau
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Ar cia man vienam tokia naujiena, jog lazybu punkte jau negalima isimti pinigu grynais? Man neleidzia ir nesvarbu, kad imokos suma prazaista. Rasiau i supporta, tai sake galima tik i ta banko saskaita is kurios pildziau

Kova su terorizmu ir pinigu plovimu 😁😁😁😁
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Per gerai vartotojams mat buvo... Ka gi, teks dabar maziausiai savaite laukti ismokejimo
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Ar cia man vienam tokia naujiena, jog lazybu punkte jau negalima isimti pinigu grynais? Man neleidzia ir nesvarbu, kad imokos suma prazaista. Rasiau i supporta, tai sake galima tik i ta banko saskaita is kurios pildziau

Jeigu būtum viską daręs pagal taisykles (pagal reglamentą), niekas nebūtų tavęs trumpinę.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Mazai kas visa reglamenta detaliai perskaito. Tikrai idomu ka ne taip padariau, jei iki tol eile metu jokiu bedu nebuvo?
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
1
Skygryn rašė:

Mazai kas visa reglamenta detaliai perskaito. Tikrai idomu ka ne taip padariau, jei iki tol eile metu jokiu bedu nebuvo?

O saskaita tavo?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

O saskaita tavo?

Taip, mano asmenine. Ne vienus metus is jos darydavau depozitus
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Taip, mano asmenine. Ne vienus metus is jos darydavau depozitus

O is kur dejei $?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Ar cia man vienam tokia naujiena, jog lazybu punkte jau negalima isimti pinigu grynais? Man neleidzia ir nesvarbu, kad imokos suma prazaista. Rasiau i supporta, tai sake galima tik i ta banko saskaita is kurios pildziau

Ne tau vienam, lygiai tas pats ir man. tik i banka leidzia. manau cia nauji pakeitimai, galbut nebeliks ewallet tope
Registravosi: 2010/06/17 Žinučių: 74 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

O is kur dejei $?

Pinigai is visiskai legaliu saltiniu, tai nieko bendro neturi. Kaip sake kolega, ko gero Top sport uzriso apskritai sita dalyka
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
O papildzius su kortele topo per perlo terminala,gal galima poto perzaidus issimti punkte? gal kas susiduret?
Registravosi: 2012/11/30 Žinučių: 45 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Pinigai is visiskai legaliu saltiniu, tai nieko bendro neturi. Kaip sake kolega, ko gero Top sport uzriso apskritai sita dalyka

Kolega, kodėl tau neparašius į Topsport pagalbą ir nepaklausus, kas ir kodėl? Už kokių penkių minučių jau žinotum atsakymą. ; )
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Aš mažom sumom dažnai varijuoju. Pasipildau 5e, pasiimu 15ą belekuriam Kauno punkte, jei ten savaitgalis ir pan. Akropoly, mole ir hyperyje be jokių problemų nusiimau. Ar ten 15 ar 50 e tekę.
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 129 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
geetz rašė:

Ne tau vienam, lygiai tas pats ir man. tik i banka leidzia. manau cia nauji pakeitimai, galbut nebeliks ewallet tope

Jeigu vieniems leidžia nusiiminėti grynus lažybų punkte, o kitiems neleidžia, tam turi būti konkreti priežastis. Keista, kad jūs iki šiol neišsiaiškinote, kas ir kaip, o spėliojate... : )
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
3