Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
unik rašė:

Bet bus naudinga kitiems.

Jei butu naudinga, buciau palikes. Vakar dejau su pratesimu uz Svedija (International Friendlies U20 2019 Švedija - Suomija). Suzaide lygiom, Betsafe greitai grazino pinigus, buvo parasyta, ivykis atsauktas, o Topsport pastrigo. Buvau issigandes, galvojau, gal ko nezinau, nesuprantu, negi pinigai prapuole, bet ir TopSport po to grazino 😄
Registravosi: 2011/12/31 Žinučių: 30 Padėkų: 4
Cituoti
0
Ar jums pavyksta padaryti deposit per topsport apps is Neteller? Niekada nebandžiau, o šiandien prireikė ir meta klaida. Jeigu paspaudžiu ant Payseros - viskas gerai.
Ar gali tai būti susije su užsienio el piniginiu blokavimu?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
gintazas rašė:

Ar jums pavyksta padaryti deposit per topsport apps is Neteller? Niekada nebandžiau, o šiandien prireikė ir meta klaida. Jeigu paspaudžiu ant Payseros - viskas gerai.
Ar gali tai būti susije su užsienio el piniginiu blokavimu?

Prieš gerą savaitę pildėm, viskas gerai, tik kažkokią klaidą kartais išmeta, bet vistiek papildo.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7329 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Kas tvirtinotes tapatybe nuotoliniu budu, per skype ar siaip video transliacija, papasakokit kaip ten viskas vyksta. Ar sneket kazka reik, ar tiesiog veida su doku rodyt?
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Kas tvirtinotes tapatybe nuotoliniu budu, per skype ar siaip video transliacija, papasakokit kaip ten viskas vyksta. Ar sneket kazka reik, ar tiesiog veida su doku rodyt?

Jeigu gerai pamenu tiesiog per kompo kamera parodai veida laikydamas salia veido asmens dokumenta ir viskas
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Topsport stačiau over 5.5 kampinio, nes tikrai mačiau, o pastatė daugiau 5.5 įvarčio su 10 koef. Koeficientai ne.mano problema. Ne pirmus metus ten statau, kai bet 365 užsiblokavau dėl emocijų prieš metus, bet dabar trūko kantrybė. Stebėkit live pasiūlą. Smulkios sumos. Po kelis eurus, bet eina jie na... Ne kelių eur gaila, o stop sukčiavimui. Gero savaitgalio
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 128 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
2
andriux007 rašė:

Topsport stačiau over 5.5 kampinio, nes tikrai mačiau, o pastatė daugiau 5.5 įvarčio su 10 koef. Koeficientai ne.mano problema. Ne pirmus metus ten statau, kai bet 365 užsiblokavau dėl emocijų prieš metus, bet dabar trūko kantrybė. Stebėkit live pasiūlą. Smulkios sumos. Po kelis eurus, bet eina jie na... Ne kelių eur gaila, o stop sukčiavimui. Gero savaitgalio

Ant kokio koeficiento uz kampinius norejai statyti?
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar esat kas withdrawine daugiau nei 1k eur is topsporto naudojant skrill? Ar is tiesu taip ilgai vyksta lesu atgavimas ar as vienas toks nelaimingas? 😁
Registravosi: 2019/04/21 Žinučių: 10
Cituoti
0
devmark rašė:

Ar esat kas withdrawine daugiau nei 1k eur is topsporto naudojant skrill? Ar is tiesu taip ilgai vyksta lesu atgavimas ar as vienas toks nelaimingas? 😁

Vyksta labai labai ilgai, buve kad ir ilgiau nei jie deklaruoja
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
0
devmark rašė:

Ar esat kas withdrawine daugiau nei 1k eur is topsporto naudojant skrill? Ar is tiesu taip ilgai vyksta lesu atgavimas ar as vienas toks nelaimingas? 😁

Ismoka taip. po 3 darbo dienu 5%, po 4d.d 15% ir po 5d.d ir daugiau 79% visu ismoku.
Registravosi: 2016/01/28 Žinučių: 354 Tel.: LT
Cituoti
0
Uzvakar padariau pavedima i skrill, supratau kad cia kaip "veja laukuose gainioti" atsibos man laukti, atsaukiau nuejau i punkta ir pasiemiau ir kaip tik paklausiau kiek laiko trunka pavedimai pas juos, man atsake apie 72h +-
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Uzvakar padariau pavedima i skrill, supratau kad cia kaip "veja laukuose gainioti" atsibos man laukti, atsaukiau nuejau i punkta ir pasiemiau ir kaip tik paklausiau kiek laiko trunka pavedimai pas juos, man atsake apie 72h +-

Gaila punkte per 24h daugiausiai gali issiimti tik 500eur
Registravosi: 2019/04/21 Žinučių: 10
Cituoti
0
Sveiki, gal zinote kiek laiko trunka pinigu grazinimas Topsporte? (Jeigu zaidejas pasitraukia is kovos)
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
Beisbole pastačiau šiąnakt Atlanta Braves +0 topsporte. Bet jos baigės anksčiau dėl lietaus, bet laikomos įvykusiomis, bet topsport man 1tui prilygino.
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 128 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
martyko rašė:

Sveiki, gal zinote kiek laiko trunka pinigu grazinimas Topsporte? (Jeigu zaidejas pasitraukia is kovos)

Parasiau i supporta, numeciau koda ir issprende viska.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
andriux007 rašė:

Beisbole pastačiau šiąnakt Atlanta Braves +0 topsporte. Bet jos baigės anksčiau dėl lietaus, bet laikomos įvykusiomis, bet topsport man 1tui prilygino.

Tai parasyk jiems i pagalba.Paklausk,kodel vienetui prilygino.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 613 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Sakė, kad nesužaidė 9 inningų. O baigės po 7. Buvo lietus, bet jos oficialiai sužaistos.
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 128 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
Įdomiai TopSporte, E grupėje nėra JAV, rodo tik tris komandas: Turkija, Čekija, Japonija. Manau, kas mažiau domisi gali ir pasigauti ant šitokio bajerio 😁 embeded-image
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 2
Cituoti
4
TopSportas yra sudiniausia kontora Lietuvoje, laukiau 5 d.d. kaip jie patys deklaruoja, nes visi pinigu ismetymai i skrilla "tiek trunka" sulaukus paskutines termino dienos, jie man apie 15:40 teige, kad iki 16:00 turiu patvirtinti tapatybe, kaip tycia nebuvau namuose ir tik po ranka teises turejau. Niekas netiko, kadangi vykdo prevencija pagal LR istatymus nuo pinigu plovimo ... 😁
Registravosi: 2019/04/21 Žinučių: 10
Cituoti
6
Su topsport nera prasmes naudoti skrill, nera jokiu privalumu. O i banka jie ismoka ta pacia arba kita diena. Del vairuotojo pazymejimo, tai nuo siemet nebetinka lietuviskuose punktuose, neva toks istatymas.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
3