Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Skrill

Atsakyti
Sekti temą
Dusmanass rašė: Sveiki,niekur nerandu tokios informacijos,tai cia paklausiu. Draugas nori man perversti euru i skrill'a is swedbanko,tai kokius jam mano duomenis skrillo reikia duoti?
Draugas pirma turi įsikelti pinigus į savo skrilą, o tada skrill->skrill tau
Cituoti
0
miisjyu rašė: Draugas pirma turi įsikelti pinigus į savo skrilą, o tada skrill->skrill tau
Aisku,dekui uz info.
Cituoti
0
Ar yra zmoniu, kurie galetu isgryninti skrill pinigu? As pervedu is skrill i skrill, o man grynais arba i sask reiketu 😁 senbuviams pirmenybe ir labiau noretusi viska gyvai atlikt, Vilniuje
Cituoti
0
Reik į Skrillą greit 30e, pervesčiau į sąskaitą, swed. asap
Cituoti
0
Sveiki, žinau Jūs visažiniai! 😁 Kaip panaikknti card limit Skrill? Bandau įsikelti eur į savo sask ir nieko nesigauna.. Withdraw padariau už 95 eur, ir daugiau vis išmeta lenteles card limit? Nors adresas patvirtintas, id irgi..
Cituoti
0
Justina Vyšniauskienė rašė: Sveiki, žinau Jūs visažiniai! 😁 Kaip panaikknti card limit Skrill? Bandau įsikelti eur į savo sask ir nieko nesigauna.. Withdraw padariau už 95 eur, ir daugiau vis išmeta lenteles card limit? Nors adresas patvirtintas, id irgi..
embeded-image

Ką šitoje vietoje rodo/rašo? Nes turėtų rašyti ko trūksta iki patvirtinimo
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
0
Viskas taip pat kaip foto pas mane..
Cituoti
0
Justina Vyšniauskienė rašė: Viskas taip pat kaip foto pas mane..
Ir neleidžia skrill to skrill paspausti
Cituoti
0
Tai rašyk į supportą
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
0
O kaip aktyvuoti adresa? galvojau, kad aktyvavus, bet ziuriu prie adreso raso verify. gal del to cia viskas.. ir appse prie adreso nedega zalia varnele
Cituoti
0
Justina Vyšniauskienė rašė: O kaip aktyvuoti adresa? galvojau, kad aktyvavus, bet ziuriu prie adreso raso verify. gal del to cia viskas.. ir appse prie adreso nedega zalia varnele
Tai kai rašo jog kažko nepastvirtinęs žmogus yra, kiek pamenu visada būna nukrepimas į verification skiltį ir ten jau bus nurodyta kaip.
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
0
Kai paspaudžiu ant verify išmeta daug FAQ, ir ten vėl tapatį vis rašo. Kokiu el.paštu siústi dokus? aš nesuprantu, kodėl man neleidžia išsiusti eur. Prieš tai rašė, kad viskas sklandžiai atlikta, o dabar prie adreso verify meta. Man kai identifikavausi neišmetė gyvenamos vietos location nustatymo. Užtat manau čia š gaunas... mažu man gal kas pagelbėtu su siuntimu kitam žmogui?
Cituoti
0
Sveiki. Gal kas galėtų padėt su pavedimu iš skriil į skrill sąskaitą,~150€? Pirmas padaryčiau pavedimą į banko sąskaitą,idealiausia,jei būtų paysera arba swedbank.
Cituoti
0
Per kiek laiko įmeta į skrill babkes per tą trustly? Spėju turėtų iškart nes ima mokestį bet jau pusdienis kaip niekas nevyksta.
Cituoti
0
Dieckus rašė: Per kiek laiko įmeta į skrill babkes per tą trustly? Spėju turėtų iškart nes ima mokestį bet jau pusdienis kaip niekas nevyksta.
Imeta iškarto ir jokio mokescio nera.
Cituoti
0
augustinasg10 rašė: Imeta iškarto ir jokio mokescio nera.
Nū rašo 1.95% mokestis. Tik nerašo kiek laiko. Per per bankini paprasta tai rašo kad 3-5dienos ir nemokamai o per šitą huj znajet
Cituoti
0
Dieckus rašė: Nū rašo 1.95% mokestis. Tik nerašo kiek laiko. Per per bankini paprasta tai rašo kad 3-5dienos ir nemokamai o per šitą huj znajet
Mokesčio nebūna jeigu turi Skrill VIP statusą. Neturintiems šito levelio mokestis, ko gero, būna. Levelis kyla nuo to, kiek daug naudojiesi Skrill (kiek daug pinigų pervedinėji).
Cituoti
0
Sveiki kieg galima nusiimti is skrillo bankomate daugiausiai 250 eur per para?
Cituoti
0
Man su VIP silver duoda 1500€, pirkiniams 3000€
Cituoti
0
saras16 rašė: Sveiki kieg galima nusiimti is skrillo bankomate daugiausiai 250 eur per para?
Man atrodo, kad nėra limito dienai. Yra bendras limitas mėnesiui, o per vieną dieną gali nusiimti, kiek nori, jei tik neviršiji mėnesio limito. Limitą galima pasižiūrėti prisijungęs prie Skrill ir paspaudęs Skrill Prepaid Card.
Cituoti
0

Naujausi įrašai