Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Marathonbet

Atsakyti
Sekti temą
Kas susidure su sia lazybu bendrove ? kaip su atsiskaitymais?Gal yra kokiu pliusu ,minusu?Zvelgiant is pirmo zvilgsnio pas juos labai auksti limitai,o ir pasiula buna ideta kelios dienos iki rungtyniu.Kas ka galite apie ja pasakyti..
Registravosi: 2016/12/31 Žinučių: 16 Padėkų: 1
Cituoti
0
Seederis rašė: Kas susidure su sia lazybu bendrove ? kaip su atsiskaitymais?Gal yra kokiu pliusu ,minusu?Zvelgiant is pirmo zvilgsnio pas juos labai auksti limitai,o ir pasiula buna ideta kelios dienos iki rungtyniu.Kas ka galite apie ja pasakyti..
Pries kokius 5 metus buvau atsidares pas juos saskaita, su ismokejimais problemu nebuvo, bet limitai tai buvo juokingi, NBA likus porai valandu iki rungtyniu duodavo pastatyti kelis simtus, o pavyzdziui uz estu krepsini, tik keliasdesimt centu 😄 .
Registravosi: 2016/03/31 Žinučių: 146 Tel.: GB
Cituoti
0
Kiek suprantu, - rusų kompanija, viena rimčiausių ten. Kol pralaiminėsi viskas bus gerai. 😁 Laiminčius greitai užlimituoja. Komentarų apie ją daug rasi čia :top100bookmakers.com/comments/marathonbet.php
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 447
Cituoti
0
vincasbet rašė: Sveiki,
Gal kas lošiate ar teko neseniai registruotis Marathonbet, Favbet, Betcity?
Kokie limitai (mano patirtis sako, kad iškart arba labai greitai tampa maži)?
Gal kam teko is Marathonbet persivesti pinigus? patarkit as zino.
Registravosi: 2017/06/24 Žinučių: 3
Cituoti
0
azuolas123 rašė: Gal kam teko is Marathonbet persivesti pinigus? patarkit as zino.
Man us dokumentais buvo problema vis nepriėmė ne priėmė , galiausiai priėmėi r išmokėjo, bet limitus deda labai greaitai. ta prasme limitus ne 50e kurie šiaip yra bet 1e.
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 300 Padėkų: 1510
Cituoti
1
Kas turejot reikalu gal galit man nezinanciam paaiskint teko neseniai statyt uz ledo rituli ivarciu overi tai overtime jie neuzskaito, o krepsinyje uzskaito. Ar niekam nebuvo bedu iskile del overtime ir galutinio rungtyniu rezultato, nes taisykles ten paskaicius kazkokios jau labai suktos ir nekonreciai labai parasyta pas juos.
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
Darius Matulis rašė: Kas turejot reikalu gal galit man nezinanciam paaiskint teko neseniai statyt uz ledo rituli ivarciu overi tai overtime jie neuzskaito, o krepsinyje uzskaito. Ar niekam nebuvo bedu iskile del overtime ir galutinio rungtyniu rezultato, nes taisykles ten paskaicius kazkokios jau labai suktos ir nekonreciai labai parasyta pas juos.
Ledo ritulio totalams overtime maratone nesiskaiciuoja, viskas cia teisingai.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 169 Padėkų: 164 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė: Ledo ritulio totalams overtime maratone nesiskaiciuoja, viskas cia teisingai.
O kresinyje galioja overtime tada jo. Nu supratau zinosiu. Labai dekui.
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
azuolas123 rašė: Gal kam teko is Marathonbet persivesti pinigus? patarkit as zino.
Viskas ten gerai su ismokom, jokiu klaustuku ir pns, daraisi isemima ir patvirtina, per diena dvi jau saibos banke, net jokiu dokumentu nereikejo. tik va kita beda, man 3 saskaitas (2 ne savo vardu) jau nulimitino, kaip kazkas sake, kol nelaimi tol ok, pradedi i pliusa eiti ir bats po 50 cnt statymai 😁
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 6
Cituoti
0

Naujausi įrašai