Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Augis05 rašė:

Sveiki, gal žinosit. Užtenka nusiuntus jiem savo pasą, 2nd stepu nusiųst vairuotojo pažymėjimą. Patvirtina pilnai paskyrą ar ne?

Norint pilnai patvirtint paskyrą, reikalingas gyvenamosios vietos adreso patvirtinimas.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6250 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Norint pilnai patvirtint paskyrą, reikalingas gyvenamosios vietos adreso patvirtinimas.

O galima kažkaip su jais susisiekt, kad jie normaliai atrašytu ir paaiškintų dėl ko netinka iš banko paimtas lapas? Nes duomenys yra, adresas yra, fotke nesulieta, bet jiem netinka, ir nepasako kas būtent.
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

O galima kažkaip su jais susisiekt, kad jie normaliai atrašytu ir paaiškintų dėl ko netinka iš banko paimtas lapas? Nes duomenys yra, adresas yra, fotke nesulieta, bet jiem netinka, ir nepasako kas būtent.

Na matyt į smulkmenas nesileis jie, nes tam sugaištų per daug laiko su kiekvienu savo klientu. Postal verification nebandei daryt? Atsiųstų kelių savaičių bėgyje laišką gyvenamosios vietos adresu, o tame laiške būtų parašytas kodas, kurį įvedus paskyros patvirtinimo skiltyje, būtų patvirtintas ir adresas.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6250 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Na matyt į smulkmenas nesileis jie, nes tam sugaištų per daug laiko su kiekvienu savo klientu. Postal verification nebandei daryt? Atsiųstų kelių savaičių bėgyje laišką gyvenamosios vietos adresu, o tame laiške būtų parašytas kodas, kurį įvedus paskyros patvirtinimo skiltyje, būtų patvirtintas ir adresas.

Man ir dviem draugam neatsiuntė laiškų. Laukėm virš poros mėnesių.
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Man ir dviem draugam neatsiuntė laiškų. Laukėm virš poros mėnesių.

Nesiuncia jie laisku kazkaip i Lietuva... isbandyta ir pas mane
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
Bet365 nebegalima skrilu pildyt?
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Nesiuncia jie laisku kazkaip i Lietuva... isbandyta ir pas mane

Siunčia ir į Lietuvą, su banko išrašais neprasisuksit, nepriima net ir su štampais.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Siunčia ir į Lietuvą, su banko išrašais neprasisuksit, nepriima net ir su štampais.

Tai kokia alternatyva gal pasiūlytum, jei nepriima lapų ir į namus nesiunčia?
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Tai kokia alternatyva gal pasiūlytum, jei nepriima lapų ir į namus nesiunčia?

Siųsti sąskaitą, kurią gauni savo vardu, o aš sakau, kad į namus laiškus siunčia. Jei negavai vieną kartą, bandyk dar kartą, gal kur pašte pasimetė.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
1
Lotas rašė:

Siųsti sąskaitą, kurią gauni savo vardu, o aš sakau, kad į namus laiškus siunčia. Jei negavai vieną kartą, bandyk dar kartą, gal kur pašte pasimetė.

Nu supranti, ne man vienam neatsiuntė. Tryse su draugais kūrėmės skirtingu mstu, ir visiem nedaėjo laiškai.
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Tai kokia alternatyva gal pasiūlytum, jei nepriima lapų ir į namus nesiunčia?

Geriausiai tinka pvz uz telia interneta , nusiunti ta pdf saskaita ir per pusvalandi, ilgiausiai kelias valandas patvirtina. visada tinka ir nesikabineja.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
sport advisor rašė:

Bet365 nebegalima skrilu pildyt?

Galima.
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Siųsti sąskaitą, kurią gauni savo vardu, o aš sakau, kad į namus laiškus siunčia. Jei negavai vieną kartą, bandyk dar kartą, gal kur pašte pasimetė.

Bandziau ne viena syki, adresas teisingas su visais pasto kodais ir t.t. bet as asmeniskai negavau. Matau negauna ir kiti. Nufotkinau komunaliniu paslaugu saskaita - patvirtino kita diena
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
As gavau laiska, kad man negalima.. ;/
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
ryklys rašė:

Geriausiai tinka pvz uz telia interneta , nusiunti ta pdf saskaita ir per pusvalandi, ilgiausiai kelias valandas patvirtina. visada tinka ir nesikabineja.

Tikrai taip, as buvau mezon nemok bandyt paemes, 1e sask uz sim nufotkinau ir "lempishkai" nusiunciau, o bum ir patvirtino is kart 😁
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
sport advisor rašė:

As gavau laiska, kad man negalima.. ;/

Uk, rusu ir dar keliu saliu nebegalima
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

Geriausiai tinka pvz uz telia interneta , nusiunti ta pdf saskaita ir per pusvalandi, ilgiausiai kelias valandas patvirtina. visada tinka ir nesikabineja.

Nusiuntėm tele2 sąskaitą gautą internetu. Matosi adresas viskas. Sako turi būti nurodytas ir pašto kodas. Banko lape pašto kodo ir nerašo, kas ką dar patarsit?😄
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Sveiki, gal žinosit. Užtenka nusiuntus jiem savo pasą, 2nd stepu nusiųst vairuotojo pažymėjimą. Patvirtina pilnai paskyrą ar ne?

Užtenka. Vakar taip man ir buvo. Papildomai nusiučiau vair. paž. ir account'as pilnai patvirtintas.
Registravosi: 2019/09/20 Žinučių: 11
Cituoti
1
Augis05 rašė:

Nusiuntėm tele2 sąskaitą gautą internetu. Matosi adresas viskas. Sako turi būti nurodytas ir pašto kodas. Banko lape pašto kodo ir nerašo, kas ką dar patarsit?😄

Nusiųsk sąskaitą už vandenį, dujas, ar panašiai, kur būtų adresas ir pašto kodas.
Registravosi: 2019/09/20 Žinučių: 11
Cituoti
1
Labas vakaras, neseniai susikūriau bet365 paskyrą, aktyvavau nusiųsdamas tapatybės kortelę ir gyvenamojo adreso patvirtinimą. Rodo, kad leidžia withdrawint pinigus tik į banko sąskaitą.
Kodėl tik vienas pinigų išmokėjimo variantas ir ar gausiu pinigus į swedbank sąskaitą suvedęs visus prašomus duomenis?

Sąskaitą pildžiau per trustly - swedbank sąskaitą
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 4
Cituoti
0