Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Filosofas rašė:

Visų pirma, pamatęs tokį dalyką pasikeisk passwordą tą pačią minutę. O šiaip tai aš galvoju, kokia nauda kažkam laužtis į kito žmogaus lažybų sąskaitą? Pinigų juk vis tiek nepasisavinsi. Čia nebent kažkas norėjo pakenkti tau. Žodžiu, keista ir tiek... Užjaučiu.

Gali pasisavinti laisvai, ypac is bet365 nesunku. Todel tokiu isilauzimu pasitaiko ir nereiketu naudoti tokiu pat prisijungimo duomenu kaip visokiuose neaiskiuose ar maziau saugiuose puslapiuose.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
stebetojas rašė:

Pokeryje pasižiūrėk istoriją kaip buvo lošta, bus matyti kam pralošei, jei atsitiktini žaidėjai - reiškiasi kažkas pasižaidė, jei tik keliem ar vienam tuomet didesnė tikimybė, kad nulaužė ir t.t. Kas galėjo fiziškai prisėst prie kompo, sesė, brolis ? Svečių gal kokių buvo, piktai pažiūrėk į močiutę ir sakyk " Aš žinau ką tu padarei praeitą penktadienį" 😁

Bandziau paziureti bet nelabai matau kur yra galimybe tai pamatyti.. visaip bandziau galva sukti kas galejo pakenkti man taip bet kad viskas vyko arba mano kompe arba ismaniajam,tai viskas atkrenta..zodziu
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija

Noriu istikro pagirti sia bendrove,po 4 dienu bandymo susisiekti su tam tikru departamentu is sios bendroves galiausiai vakar vakare pavyko ir likau labai nustebes.Sukure nauja acc ir grazino visus pinigus kurie buvo prarasti!
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Noriu istikro pagirti sia bendrove,po 4 dienu bandymo susisiekti su tam tikru departamentu is sios bendroves galiausiai vakar vakare pavyko ir likau labai nustebes.Sukure nauja acc ir grazino visus pinigus kurie buvo prarasti!

O tai ka nors pakomentavo kas buvo nutike?
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
flipas rašė:

O tai ka nors pakomentavo kas buvo nutike?

Nieko isvis,tik daug klausinejo kiek irenginiu naudoju ir pns.Reikejo uzklaust istikro,bet kazkaip viskas pasimirso kai isgirdau kad sukuria nauja acc ir permeta visus pinigus ten
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, I bet365 saskaita depositinta is lt banko apie 7k , dabar noriu i skrilla withdraw daryti kiek reiketu depositinti is skrillo, kad galeciau issimti pinigus i skrilla ? ar nepavyks tiek pinigu i skrilla dabar issitraukti?
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
0
Bet365 acc yra senai verifintas, ar kai pasibaigia to dokumento galiojimas reikia vel siusti nauja galiojanti?
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

Bet365 acc yra senai verifintas, ar kai pasibaigia to dokumento galiojimas reikia vel siusti nauja galiojanti?

Dažniausiai ne, lietuviškose kartais mėgsta to paprašyti kai baigias.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Krepsinis Usa- Australia staciau uz australia +16. Gavo ant 16 tastu. Turetu grazint statyma ar statymas pralaimetas?? Man padare pralaimetu.
Registravosi: 2017/08/21 Žinučių: 31 Tel.: DE
Cituoti
0
darius84 rašė:

Sveiki. Krepsinis Usa- Australia staciau uz australia +16. Gavo ant 16 tastu. Turetu grazint statyma ar statymas pralaimetas?? Man padare pralaimetu.

Tai statei reiskia 3way , +16 draw -16.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
1
Vakar live mace Espanyol-Zoria staciau kampiniu over 8,5 ir kazkur apie 72 min. rodo kad pakeltas 9 kampinis.Persivedziau pinigus i saskaita ir 100 i skrill.Siandien ryte ziuriu saskaitoj apskritas 0,o kampinius visur 8 rodo.Ka daryt su ta skrill simtine?
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Imanomas budas suzinoti ar arteja prie limitavimo? Aciu
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Imanomas budas suzinoti ar arteja prie limitavimo? Aciu

Imanomas, parasyk jiems i supporta ir paklausk kada bus limitas
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
7
Kaip hebryte vedinejates pinigus is bet365? ar i revoliuta galima vestis?
Registravosi: 2014/10/10 Žinučių: 54 Tel.: LT
Cituoti
0
purpulis112 rašė:

Kaip hebryte vedinejates pinigus is bet365? ar i revoliuta galima vestis?

Per skrill, i revoluta negalima nes Revolut neleidžia naudoti lošimams, jei išsiimsi tai užlokins anketa ir nebeleis naudotis Revolut.
Registravosi: 2019/02/08 Žinučių: 48 Tel.: LT
Cituoti
1
mmm1 rašė:

Per skrill, i revoluta negalima nes Revolut neleidžia naudoti lošimams, jei išsiimsi tai užlokins anketa ir nebeleis naudotis Revolut.

O kiek nuskaiciuoja bapkiu persimetant i skrila? ar nieko visiskai?
Registravosi: 2014/10/10 Žinučių: 54 Tel.: LT
Cituoti
0
Nieko.
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
purpulis112 rašė:

O kiek nuskaiciuoja bapkiu persimetant i skrila? ar nieko visiskai?

Nieko
Registravosi: 2019/02/08 Žinučių: 48 Tel.: LT
Cituoti
0
mmm1 rašė:

Nieko

Bet man rodos kai vedi is skrilo i lt saskaita,jau ima nebloga procenta jo?
Registravosi: 2014/10/10 Žinučių: 54 Tel.: LT
Cituoti
0
purpulis112 rašė:

Bet man rodos kai vedi is skrilo i lt saskaita,jau ima nebloga procenta jo?

5e lygtai
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0