Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
kakaz rašė:

Per vakara laimėjau 5000 eur buvo ir vienas statymas kur cashoutinau į pliusa, bet pats įvykis pralaimėtas, stačiau dugnais kaip ryklis minėjo ir pyst gavau limitą ir supportas nieko negali pasakyti. Aišku tuos pačius 5k ir pralaimėjau, bet vistiek... betas net siūlė break paimt, lockino accounta. Dabar tiesiog limitai uždėti ir viskas.

Dugnais, tai tipo max ka leidzia?
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Gal kas gali paaiskint, susidejau kombo is 4 varzybu, ir uzrakino cashout funkcija, nes 1 varzybos kaip suprantu suspended, bet kai jos prasides, vel atsirakins cashout? Ar dabar jau tipo arba win arba lose, ir nebebus cashout galimybes? Ir del ko taip nutinka kad uzrakina cashout? Ne pirma karta jau taip nutinka...
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Gal kas gali paaiskint, susidejau kombo is 4 varzybu, ir uzrakino cashout funkcija, nes 1 varzybos kaip suprantu suspended, bet kai jos prasides, vel atsirakins cashout? Ar dabar jau tipo arba win arba lose, ir nebebus cashout galimybes? Ir del ko taip nutinka kad uzrakina cashout? Ne pirma karta jau taip nutinka...

Cia priklauso nuo varzybu, gal to statymo visai nebebus pasiuloje, gal prarado rysi su rezultatais ir tik galutini rezultata veliau ives. Arba siaip kokias nors itartinas sumas statant pastebejo.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

Cia priklauso nuo varzybu, gal to statymo visai nebebus pasiuloje, gal prarado rysi su rezultatais ir tik galutini rezultata veliau ives. Arba siaip kokias nors itartinas sumas statant pastebejo.

Jau atrakino, bet siaip jei tokia situacija kad uzrakina tai jom prasidejus atsirakina? Ar tik laimejimo atveju?
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
flipas rašė:

Dugnais, tai tipo max ka leidzia?

Reffinau bukmakeri kad leistu all-in mest jei neleisdavo dalim ismetydavau
Registravosi: 2014/09/16 Žinučių: 9
Cituoti
0
TommyR rašė:

Jau atrakino, bet siaip jei tokia situacija kad uzrakina tai jom prasidejus atsirakina? Ar tik laimejimo atveju?

Kaip rasiau cia nuo varzybu priklauso, gal ten koks zemo lygio futures turnyras pasaulio uzkampy ir neturi jie rezultatu gyvai arba praranda rysi , tuomet nesvarbu prasidejo ar ne , tau neleis cashout atlikti.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
1
Ar normalu ,kad pwz : statau ant futbolo australijos lyga dvi skirtingas rungtynes su overiais ir kofais 1.83, vienam duoda maxinuma 18£ pasidet , o kitam 216£. Nors lyga ta pati
Registravosi: 2017/11/14 Žinučių: 390 Padėkų: 121 Tel.: GB
Cituoti
2
Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija

Arba kazkam esi daves savo prisijungimus (kazkada) , arba kazkas suzinojo tavo slapyvardi, ir atspejo slaptazodi, kitaip manau negali buti 😁
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Arba kazkam esi daves savo prisijungimus (kazkada) , arba kazkas suzinojo tavo slapyvardi, ir atspejo slaptazodi, kitaip manau negali buti 😁

Na bet tai atsitiko butent dabar kai balancas labai smarkiai isaugo per paskutinius menesius.. neimanomas dalykas kad kazkas kitkas tai zinojo ar padare,tame nera logikos.Skambinau i supporta puse h prasneketa tai 48h turiu laukti del acc.ar imanomas dalykas kad jie atsakys is kokios salies tai bitu atlikta ir pns? Ar isvis imanomas dalykas kad bet365 grazins man pinigus?
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Na bet tai atsitiko butent dabar kai balancas labai smarkiai isaugo per paskutinius menesius.. neimanomas dalykas kad kazkas kitkas tai zinojo ar padare,tame nera logikos.Skambinau i supporta puse h prasneketa tai 48h turiu laukti del acc.ar imanomas dalykas kad jie atsakys is kokios salies tai bitu atlikta ir pns? Ar isvis imanomas dalykas kad bet365 grazins man pinigus?

Jei kazkas ir isilauze i tavo paskyra tai gali but tarkim zmogus is USA o jiem rodys kad is UK (pakeitus pora dalyku) o kad grazins tai tikrai ne, nes uz savo paskyra ir sauguma esi atsakingas pats. Geriausias mano pasiulymas tau, pasiimti visus likusius pinigus, ir rinktis kita kontora cia bus dydziausia apsauga tau paciam 😉
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Jei kazkas ir isilauze i tavo paskyra tai gali but tarkim zmogus is USA o jiem rodys kad is UK (pakeitus pora dalyku) o kad grazins tai tikrai ne, nes uz savo paskyra ir sauguma esi atsakingas pats. Geriausias mano pasiulymas tau, pasiimti visus likusius pinigus, ir rinktis kita kontora cia bus dydziausia apsauga tau paciam 😉

Aciu uz atsakyma
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
1
Jes rašė:

Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija

O gal gert maziau reik ?
Kazkaip nepirmas postas kad kazkas ivyko o neatsimenu ir nezinau kaip.
Del 1k euru sukt kazka.
Ar neturetu tada but sistema ir reguliariai is visu acc taip dingt pinigai ?
Nes del vieno acc kam vargti.
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
0
Robis17 rašė:

O gal gert maziau reik ?
Kazkaip nepirmas postas kad kazkas ivyko o neatsimenu ir nezinau kaip.
Del 1k euru sukt kazka.
Ar neturetu tada but sistema ir reguliariai is visu acc taip dingt pinigai ?
Nes del vieno acc kam vargti.

Jei buciau toks kvailas tokiu postu nerasyciau gi.. nera man nieko panasau ivyke,acc apie 5 metus turiu.Tiesiog nerandu atsakymo kodel taip ivyko.. neimanoma kad kazkas zinojo mano psv ir tai padare..tiesiog sokas pamacius tokia nesamone,maniau cia parases kazka gal suzinosiu,bet deja
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Jei buciau toks kvailas tokiu postu nerasyciau gi.. nera man nieko panasau ivyke,acc apie 5 metus turiu.Tiesiog nerandu atsakymo kodel taip ivyko.. neimanoma kad kazkas zinojo mano psv ir tai padare..tiesiog sokas pamacius tokia nesamone,maniau cia parases kazka gal suzinosiu,bet deja

Bet juk supranti kad kompanijai del 1k euru gadint reputacija neverta.
Mistika
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
0
Robis17 rašė:

Bet juk supranti kad kompanijai del 1k euru gadint reputacija neverta.
Mistika

Man paciam mistika..lauksiu ka supportas sakys,per 48h turi atsakyma duoti
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Man paciam mistika..lauksiu ka supportas sakys,per 48h turi atsakyma duoti

Imesk ju atsakyma
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
0
Robis17 rašė:

Imesk ju atsakyma

Skambucio sake laukti.jei nesulauksiu paciam skbinti,kolkas acc locked
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Jes rašė:

Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija

Pokeryje pasižiūrėk istoriją kaip buvo lošta, bus matyti kam pralošei, jei atsitiktini žaidėjai - reiškiasi kažkas pasižaidė, jei tik keliem ar vienam tuomet didesnė tikimybė, kad nulaužė ir t.t. Kas galėjo fiziškai prisėst prie kompo, sesė, brolis ? Svečių gal kokių buvo, piktai pažiūrėk į močiutę ir sakyk " Aš žinau ką tu padarei praeitą penktadienį" 😁
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
1
Jes rašė:

Sveki,uzejes i savo paskyra pamaciau kad truksta 1000e..nelabai supratau kaip cia surpast..paziurejau kad kazkodel vakar buvo persivesta i Bet365 Poker tie pinigai,uzejes i Poker likutis vos 375e like..kaip ia suprast?? kad buvo isilauzta i mano paskyra? kur man kreiptis,ar imanom atgaut pinigus? buciau dekingas uz betkokai informacija

Visų pirma, pamatęs tokį dalyką pasikeisk passwordą tą pačią minutę. O šiaip tai aš galvoju, kokia nauda kažkam laužtis į kito žmogaus lažybų sąskaitą? Pinigų juk vis tiek nepasisavinsi. Čia nebent kažkas norėjo pakenkti tau. Žodžiu, keista ir tiek... Užjaučiu.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1