Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Kaip manot ar pavyktu susikurti acaunta, nors esu ne lietuvoje? nors esu prisitegistraves LT.
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
0
remisssk rašė:

Kaip manot ar pavyktu susikurti acaunta, nors esu ne lietuvoje? nors esu prisitegistraves LT.

O kodel tada lietuviska acc kurtis nori? Ar tik laikinai esi ne LT. Nes privalumu su LT acc nera, negali pvz uz NKL statyti.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

O kodel tada lietuviska acc kurtis nori? Ar tik laikinai esi ne LT. Nes privalumu su LT acc nera, negali pvz uz NKL statyti.

Galeciau susikurti uzsenietiska, nors ten neesu registruotas?
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
0
remisssk rašė:

Galeciau susikurti uzsenietiska, nors ten neesu registruotas?

Taip, nebutina buti registruotu kazkurioj saly. Bet adresa pasitvirtinti reikes, tai galbut gauni kokia saskaita uz interneta ar pan.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

Taip, nebutina buti registruotu kazkurioj saly. Bet adresa pasitvirtinti reikes, tai galbut gauni kokia saskaita uz interneta ar pan.

Dekuj uz info, kad nepatingejai =)
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, šiandien užlimitavo mano bet365 asmeninį acountą. Norėčiau iš jūsų išgirsti keletą patarimų.
Sąskaitoje yra netoli 5000 e. Nekils problemų, jeigu visus iš karto persivesiu į skrill? Sąskaita patvirtinta, prieš kelias dienas persivedžiau 200 e.
Planuoju kitą sąskaitą atsidaryti žmonos vardu, bet adresas tas pats. Turbūt ilgai netruks susekti? Ką patartumėt?
Jeigu susikursiu naują bet365 sąskaitą, tai reikia susikurti ir naują skrill sąskaitą?
Dėkoju.
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 16 Tel.: LT
Cituoti
1
Catcher rašė:

Sveiki, šiandien užlimitavo mano bet365 asmeninį acountą. Norėčiau iš jūsų išgirsti keletą patarimų.
Sąskaitoje yra netoli 5000 e. Nekils problemų, jeigu visus iš karto persivesiu į skrill? Sąskaita patvirtinta, prieš kelias dienas persivedžiau 200 e.
Planuoju kitą sąskaitą atsidaryti žmonos vardu, bet adresas tas pats. Turbūt ilgai netruks susekti? Ką patartumėt?
Jeigu susikursiu naują bet365 sąskaitą, tai reikia susikurti ir naują skrill sąskaitą?
Dėkoju.

Geriau jau derink draugus ir gimines, nei žmoną 😁 o dėl sumos neturėtų būti problemų.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Norejau paklausti del adreso kad ji patvirtintu turi ateiti laiskas is ju su kodu mano adresu per kazkiek laiko ir tada ji suvedus gausi patvirtinima ar visgi kazkaip kitaip. Nes tiksliai nesupratau.
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
Darius Matulis rašė:

Norejau paklausti del adreso kad ji patvirtintu turi ateiti laiskas is ju su kodu mano adresu per kazkiek laiko ir tada ji suvedus gausi patvirtinima ar visgi kazkaip kitaip. Nes tiksliai nesupratau.

Viskas taip, kaip ir parašei. Bent jau buvo taip prieš kokius 4 metus kai kūriausi savo bet365 acc.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Viskas taip, kaip ir parašei. Bent jau buvo taip prieš kokius 4 metus kai kūriausi savo bet365 acc.

Dekui, nes jau gana ilgai laukiu kol kas vis dar neateina tai norejau pasitikslint.
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
Darius Matulis rašė:

Dekui, nes jau gana ilgai laukiu kol kas vis dar neateina tai norejau pasitikslint.

Kiek pamenu, man laiškas atėjo dviejų savaičių bėgyje.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Darius Matulis rašė:

Dekui, nes jau gana ilgai laukiu kol kas vis dar neateina tai norejau pasitikslint.

Dabar kazkaip nlb ateina tas laiskas, yra daugiau budu kaip patvirtint ir taip gaunasi greiciau
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
palaima rašė:

Dabar kazkaip nlb ateina tas laiskas, yra daugiau budu kaip patvirtint ir taip gaunasi greiciau

Nu dabar jau lauksiu vistiek nes jie buvo parase kad tipo atsiusim. Tai nebent jiem patiem tada reiktu per naujo rasyt ir klaust ar galima kitaip patvirtint. Sakai gali neatsiust, o kaip tada eitu dar.
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
Gali patvirtinti ir kitaip (as tvirtinau pries 1men) paemiau, nusifotkinau tele2 abonemento saskaita, ir jiem nusiunciau, (turi matyti adresas gyvenamosios vietos), ir gal po 2d man parase kad patvirtinta paskyra 😁
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Gali patvirtinti ir kitaip (as tvirtinau pries 1men) paemiau, nusifotkinau tele2 abonemento saskaita, ir jiem nusiunciau, (turi matyti adresas gyvenamosios vietos), ir gal po 2d man parase kad patvirtinta paskyra 😁

Aisku tada reiks pabandyt banko israsa jiems nusiust.ok dekui
Registravosi: 2019/07/09 Žinučių: 55
Cituoti
0
Darius Matulis rašė:

Aisku tada reiks pabandyt banko israsa jiems nusiust.ok dekui

Pvz uz telia saskaita ikelus, tai per 15min adresa patvirtino.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas galit pasidalint patirtim, kiek daugiausia bet 365 dabar leidzia laimet? Saskaita buvo nauja, naudota kazkur 9men. Ir ar dalies pinigu nusiemimas gali itakot greitesni saskaitos limitavima?
Registravosi: 2017/05/08 Žinučių: 1
Cituoti
1
sernas1976 rašė:

Gal kas galit pasidalint patirtim, kiek daugiausia bet 365 dabar leidzia laimet? Saskaita buvo nauja, naudota kazkur 9men. Ir ar dalies pinigu nusiemimas gali itakot greitesni saskaitos limitavima?

Man limitavo maždaug po metų. Buvau išėmęs 3,7 k ir likę buvo 4,4 k. Likusius atidavė be vargo.
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
sernas1976 rašė:

Gal kas galit pasidalint patirtim, kiek daugiausia bet 365 dabar leidzia laimet? Saskaita buvo nauja, naudota kazkur 9men. Ir ar dalies pinigu nusiemimas gali itakot greitesni saskaitos limitavima?

Priklauso kaip losi, jeigu dugnais statysi, gali gana daug laimeti. Jeigu po 100-200eur, tai apie 2000-4000eur leis laimeti, kartais net maziau. Kaip pastebejau dazniausiai limituoja jeigu is eiles daug statymu laimi, pvz kokie 7-10 statymu serija pasitaiko su 1.9 ar pan kofais. Jeigu 3 laimi, 2 pralosi ar pan, tada veliau limituoja.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Per vakara laimėjau 5000 eur buvo ir vienas statymas kur cashoutinau į pliusa, bet pats įvykis pralaimėtas, stačiau dugnais kaip ryklis minėjo ir pyst gavau limitą ir supportas nieko negali pasakyti. Aišku tuos pačius 5k ir pralaimėjau, bet vistiek... betas net siūlė break paimt, lockino accounta. Dabar tiesiog limitai uždėti ir viskas.
Registravosi: 2014/09/16 Žinučių: 9
Cituoti
0