Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Bet365

Atsakyti
Sekti temą
Betsa rašė: Chebra turiu klausima, kas galetu tiksliai atsakyti. Tarkim naudoju tiek bet 365, tiek betsafe ar topo kelins accountus vienu metu. Kaip geriausia, kad nesusektu pagal tuos IP? Ar naudot DNset kiekviena karta jungiantis, ar per moba kai jungies is mobilaus rysio, o ne wifi, vis kitoks buna IP? Nes nuo kompo pora statymu ir iskart suseka ir banina. Kaip isvengti sito del IP, kas patartu?
Tai suseka jei pre dedi. Livebets ne taip suseka. Aišku kai paprasai išmokos tada jau viską suseka. 365 gesina mano acc po average 5 maču jei pre dedu ar as ar žmogus iš Malaizijos Kinijos ar kitur. Bet suprantu tave. Nedesi pre live gali linijos nebebūti
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Sveiki bet365 neveikia naudojant VPN, puslapis tiesiog neatsidaro, gal kas susidūrė su panašia problema? arba žino kas galėtų būti
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė: Sveiki bet365 neveikia naudojant VPN, puslapis tiesiog neatsidaro, gal kas susidūrė su panašia problema? arba žino kas galėtų būti
Bet365 labai nepatinka vpn, kiek man teke naudoti tai prie puslapio prisijungia bet prie acc neleidzia prisiloginti
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
0
waldaz rašė: Bet365 labai nepatinka vpn, kiek man teke naudoti tai prie puslapio prisijungia bet prie acc neleidzia prisiloginti
Tai man taip ir yra, gal žinote kiap tai apeiti?
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė: Tai man taip ir yra, gal žinote kiap tai apeiti?
Na as pasiemiau nauja telefona pigu ir nauja sim kortele
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
0
waldaz rašė: Na as pasiemiau nauja telefona pigu ir nauja sim kortele
Man netiks, as ne LTU, aš neturiu kito pasirinkimo kiap naudot VPN
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė: Man netiks, as ne LTU, aš neturiu kito pasirinkimo kiap naudot VPN
Parasyk suportuoi kad esi isvykes y kita sali jei acc registruotas Lietuvoje ir padaris ant tos salies kurioje esi. jei teisingai supratau problema.
Registravosi: 2016/11/23 Žinučių: 19 Tel.: LT
Cituoti
0
mantuzass rašė: Parasyk suportuoi kad esi isvykes y kita sali jei acc registruotas Lietuvoje ir padaris ant tos salies kurioje esi. jei teisingai supratau problema.
Netinka taip. be VPN man viskas veikia, bet man yra niunsų dėl kurių aš negaliu taip jungtis
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, kiek laiko Jums kelauja pinigai is B365 i Paysera?
Registravosi: 2014/10/07 Žinučių: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
prozikas rašė: Sveiki, kiek laiko Jums kelauja pinigai is B365 i Paysera?
2-5d.d. paskutiniu metu pagreitėjo kai pradėjo kiti bankai blokuot ir kažką pas save jie susižiūrėjo
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė: 2-5d.d. paskutiniu metu pagreitėjo kai pradėjo kiti bankai blokuot ir kažką pas save jie susižiūrėjo
Dekoju. O kolkas nera problemu su pinigu gavimu, kaip su Swedbank?
Registravosi: 2014/10/07 Žinučių: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
prozikas rašė: Dekoju. O kolkas nera problemu su pinigu gavimu, kaip su Swedbank?
Ne, paskutiniai keli pavedimai ne, o ir po to Swedbank ir kt. skandaliuko, jie pradėjo naudot kitą įmonę, prieš maždaug pora mėnesių, kuri dar nėra "blokuojamų sąraše"
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Gal kas gali paaiskint, kaip skaiciuojasi laimejimas bet each way 1/2 vietos. Turiu is anksciau 10 Eur ant 13 koef Liverpool CL cempionai. Numatomas laimejimas 100 Eur. Kiek gaunu jei Liverpool cempionai bus, o kiek jeigu antra vieta.
Registravosi: 2014/10/07 Žinučių: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
prozikas rašė: Gal kas gali paaiskint, kaip skaiciuojasi laimejimas bet each way 1/2 vietos. Turiu is anksciau 10 Eur ant 13 koef Liverpool CL cempionai. Numatomas laimejimas 100 Eur. Kiek gaunu jei Liverpool cempionai bus, o kiek jeigu antra vieta.
Each way statymas būna iš dviejų dalių. Pusė statymo sumos eina ant nugalėtojo, pusė ant 1,2 vietų arba gali būti ir daugiau vietų. Pavyzdys. Statai 20 eurų, kad Euroviziją laimės Islandija kofas @21 (E/W 1/4 4 Places). Tai reiškia, kad 10e statai ant @21, kad laimės ir 10e, kad užims 1-4 vietą su ketvirtadaliu kofo, t.y. @6. Jei Islandija laimės, abu statymai bus laimėti ir laimėjimas bus 270e. Jei Islandija nelaimės, bet užims, pvz., antrą vietą, tai laimėjimas bus tik 60e. Jei Islandija užims 5 vietą arba prasčiau, statymas praloštas. Tavo atveju each way sąlygos yra 1/2, tai reiškia, kad vieną statymo dalį tu jau laimėjai, nes Liverpool bus pirmi arba antri. Kitą statymo dalį laimėsi, jei Liverpool taps čempionais.

PS. gaila, kad each way statymus siūlo tik UK bendrovės. Man šitie statymai labai patinka.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Koks greiciausias budas verifikuot bet365 accounta pagal step 2? Kai gyveni nuomojamam bute ir neturi jokiu banko israsu, saskaitu savo vardu tuo adresu? Kaip ta adresa verifuot, kiek laiko siuncia mazdaug jie ta koduka I adresa?
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, gal kas naudojat bet365 su revoliut? ar viskas veikia gerai? buvo ok viskas gera pusmeti ir dabar jau negaliu naudotis
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
0
waldaz rašė: Sveiki, gal kas naudojat bet365 su revoliut? ar viskas veikia gerai? buvo ok viskas gera pusmeti ir dabar jau negaliu naudotis
Viskas dėl priimto įstatymo, kad lietuviams neleidžia pats Revolute'as statymai.com/naujienos/b...mu-bendroves-blokavimas/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar jums leidzia jungtis i saskaita per mobilu?
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė: Ar jums leidzia jungtis i saskaita per mobilu?
Šiuo metu ne. Per niekur neina.
Registravosi: 2009/09/30 Žinučių: 217 Padėkų: 1190 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, po geros pertraukos sumąsčiau persivesti pinigų į bet365 sąskaitą, bet nebeleidžia iš Swedbank kortelės su kuria anksčiau be problemų buvo. Išsprendžiama bėda? Per kur jūs persivedat? Norisi kuo paprastesnio varianto.
Registravosi: 2012/10/29 Žinučių: 16 Padėkų: 2
Cituoti
0

Naujausi įrašai