Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Marius Grigas rašė:

Sveiki, o idedant pinigus i paysera ir vedant juos i bet365 yra kazkokie papildomi mokesciai?

Skrill, neteller
Registravosi: 2015/11/25 Žinučių: 13
Cituoti
0
Sveiki iš bet365 darytas cashout 25 d ir aisq bet365 sako jokiu pinigu jie negavo. Cashout daryta i seb banką. Ar kazkam pavyko atgauti lesas ir jei taip ka darete aciu 😁
Registravosi: 2014/08/22 Žinučių: 3
Cituoti
0
orgs rašė:

Sveiki iš bet365 darytas cashout 25 d ir aisq bet365 sako jokiu pinigu jie negavo. Cashout daryta i seb banką. Ar kazkam pavyko atgauti lesas ir jei taip ka darete aciu 😁

Skaityk tema
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
1
Zekit jei is to pacio telefo vel bet365 accountus naudoju bet kito zmogaus. Ka daryti, kad pagal IP nesusektu. Ar pilnai uztenku tu appsu VPN ir DNSet. Kol kas naudoju DNSet ar uztenka sito ar geriau VPN apssa naudot?
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Zekit jei is to pacio telefo vel bet365 accountus naudoju bet kito zmogaus. Ka daryti, kad pagal IP nesusektu. Ar pilnai uztenku tu appsu VPN ir DNSet. Kol kas naudoju DNSet ar uztenka sito ar geriau VPN apssa naudot?

VPN'ų nemėgsta Bet365 ir neleidžia dažnai prisilogint. IP keičiasi telefone jei naudoji mobilų ryšį.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Klausimas del bet365: buvo vasario menesi daryti du cahout I seb banką. Vienas i debeto kitas i kredito kortele. Kredito kortele atejo cash out o i debeto pakibo ir bandau atgauti. Ar jums atejo cashout i kredito kortele ar nera skirtumo ?
Registravosi: 2014/08/22 Žinučių: 3
Cituoti
0
orgs rašė:

Klausimas del bet365: buvo vasario menesi daryti du cahout I seb banką. Vienas i debeto kitas i kredito kortele. Kredito kortele atejo cash out o i debeto pakibo ir bandau atgauti. Ar jums atejo cashout i kredito kortele ar nera skirtumo ?

Skaityk šios forumus puslapius atgal ir viskas bus aišku.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
1
orgs rašė:

Klausimas del bet365: buvo vasario menesi daryti du cahout I seb banką. Vienas i debeto kitas i kredito kortele. Kredito kortele atejo cash out o i debeto pakibo ir bandau atgauti. Ar jums atejo cashout i kredito kortele ar nera skirtumo ?

Tai dziaukis kad atejo bent vienas be problemu , cia kiekvienam individuali situacija , ateina , neateina , vieniems priima ta cash out kitiems ne , vieniems greiciau sugrazina pinigus is banko i bet365 , kitiems tenka laukt tikrai ilgai. O del pinigu pakibimo ir meginimo issprest tai tiek prirasyta temoi kad tiesiog reiketu pasiskaityti ir tiek
Registravosi: 2018/05/28 Žinučių: 26
Cituoti
1
Sveiki! Gal kas yra susidures su sia situacija, ir kaip reiktu elgtis, (man suma nemaza), jie jau mane zajabal..

"We are contacting you regarding bet ID PR3492596211F placed at the odds of 1.83 on Under 154.5 (Total 2-Way Clapham Bulls vs Combined Schools Tridents). We have identified that this selection was placed at incorrect odds and as such, in accordance with our rules, will be settled at the revised odds of 1.06."

Please accept our apologies for any inconvenience caused.
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Sveiki! Gal kas yra susidures su sia situacija, ir kaip reiktu elgtis, (man suma nemaza), jie jau mane zajabal..

"We are contacting you regarding bet ID PR3492596211F placed at the odds of 1.83 on Under 154.5 (Total 2-Way Clapham Bulls vs Combined Schools Tridents). We have identified that this selection was placed at incorrect odds and as such, in accordance with our rules, will be settled at the revised odds of 1.06."

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

O ka tu galvoji padaryt cia ? jei jau numete ta kofa reiskia jiems labai nepatiko tas tavo statymas ir jame buvo kaskas blogo visdelto , dziaukis kad isviso pralaimeto nepadare 😄 Ir seip kaip matau lyga tai idomi ir pats turbut buvai atrades kaskokia klaida pasiuloi ir skubejai pastatyt ant jos , pastatyt pavyko kaip matau bet galu gale prilygino vistiek : )

Nieko blogo nenoriu pasakyt ir turbut turejo tau net neleist visdelt padet to statymo , bet visdelto juokingai atrodo kai daugelis lietuviu bando ieskoti klaidu statymuose ar ivairiu sakuciu o kai nutinka tokie dalykai yra nustebe kodel 😄 viskas gi paprasta , is oro tau niekas nieko nebutu sake , ir butum galejas dziaugtis laimejimu.
Registravosi: 2018/05/28 Žinučių: 26
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Sveiki! Gal kas yra susidures su sia situacija, ir kaip reiktu elgtis, (man suma nemaza), jie jau mane zajabal..

"We are contacting you regarding bet ID PR3492596211F placed at the odds of 1.83 on Under 154.5 (Total 2-Way Clapham Bulls vs Combined Schools Tridents). We have identified that this selection was placed at incorrect odds and as such, in accordance with our rules, will be settled at the revised odds of 1.06."

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

Tikriausiai gyvai statei kai jau visur dave kokia 137,5. Bet365 pramiegojo tiesiog arba kazkas sutriko ir tu bandei pasinaudoti tokia ju technine klaida.
Registravosi: 2011/07/22 Žinučių: 1100 Tel.: GB
Cituoti
0
Bet kaip sakoma uz klaidas reikia moket.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
palaima rašė:

Bet kaip sakoma uz klaidas reikia moket.

Bendroves nuo klaidų apsaugo jų reglamentas. 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
FireWildsss rašė:

O ka tu galvoji padaryt cia ? jei jau numete ta kofa reiskia jiems labai nepatiko tas tavo statymas ir jame buvo kaskas blogo visdelto , dziaukis kad isviso pralaimeto nepadare 😄 Ir seip kaip matau lyga tai idomi ir pats turbut buvai atrades kaskokia klaida pasiuloi ir skubejai pastatyt ant jos , pastatyt pavyko kaip matau bet galu gale prilygino vistiek : )

Nieko blogo nenoriu pasakyt ir turbut turejo tau net neleist visdelt padet to statymo , bet visdelto juokingai atrodo kai daugelis lietuviu bando ieskoti klaidu statymuose ar ivairiu sakuciu o kai nutinka tokie dalykai yra nustebe kodel 😄 viskas gi paprasta , is oro tau niekas nieko nebutu sake , ir butum galejas dziaugtis laimejimu.

Na, tavo požiūris man pasirodė labai idomus.. 😄 Gerai skamba, man reiktu džiaugtis, kad mano laimėtą statymą nepadarė pralaimėtu", nu čia tai net nežinau, kaip pakomentuot, pz 😄 Kitas dalykas, nors aš čia nukrypsiu nuo temos, bet vis dėlto.. Kas čia tau atrodo juokinga, kai žaidėjas ieško klaidų statymuose?? Nebent tu statai visiškai aklai, tuomet gal tau ir juokinga.. Juk dauguma analizuoja statistikas, kažkokią tai informaciją ir daug kitų dalykų, kas gali lemti patį įvykį, tai čia tau neatrodo savotiškas klaidų ieškojimas??
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Na, tavo požiūris man pasirodė labai idomus.. 😄 Gerai skamba, man reiktu džiaugtis, kad mano laimėtą statymą nepadarė pralaimėtu", nu čia tai net nežinau, kaip pakomentuot, pz 😄 Kitas dalykas, nors aš čia nukrypsiu nuo temos, bet vis dėlto.. Kas čia tau atrodo juokinga, kai žaidėjas ieško klaidų statymuose?? Nebent tu statai visiškai aklai, tuomet gal tau ir juokinga.. Juk dauguma analizuoja statistikas, kažkokią tai informaciją ir daug kitų dalykų, kas gali lemti patį įvykį, tai čia tau neatrodo savotiškas klaidų ieškojimas??

Tai jus ieskokit kiek norit ir statykit kaip norit , bet poto kam stebetis kad ivykis prilyginamas 1 galima sakyt , nes buvai atrades klaida ? 😄
Registravosi: 2018/05/28 Žinučių: 26
Cituoti
0
FireWildsss rašė:

Tai jus ieskokit kiek norit ir statykit kaip norit , bet poto kam stebetis kad ivykis prilyginamas 1 galima sakyt , nes buvai atrades klaida ? 😄

O, kaip tavo nuomuone būtų pasielgę bukai, jei statymas būtų pralaimėtas? (P.s. nesvarbu ar čia klaida ar ne klaida)..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Na, tavo požiūris man pasirodė labai idomus.. 😄 Gerai skamba, man reiktu džiaugtis, kad mano laimėtą statymą nepadarė pralaimėtu", nu čia tai net nežinau, kaip pakomentuot, pz 😄 Kitas dalykas, nors aš čia nukrypsiu nuo temos, bet vis dėlto.. Kas čia tau atrodo juokinga, kai žaidėjas ieško klaidų statymuose?? Nebent tu statai visiškai aklai, tuomet gal tau ir juokinga.. Juk dauguma analizuoja statistikas, kažkokią tai informaciją ir daug kitų dalykų, kas gali lemti patį įvykį, tai čia tau neatrodo savotiškas klaidų ieškojimas??

Derėtų jausti skirtumą tarp klaidų sudarinėjant pasiūlą, koeficientų ir techninių klaidų, platformos gedimų, duomenu neatsinaujinimo ir t.t Labai labai retais atvejais bandydamas išnaudoti techninę bendrovės klaidą laimėsi, ir tai greičiausiai tik tose varžybose kur apyvartos tokios mažos jog bendrovė net nepastebėtų sistemos klaidos, nors čia galioja daugiau mažesnėms bendrovėms, kurios naudoja kitų platformas. Neturėtų niekas juoktis jeigu yra žmonių kurie bando ieškoti sistemos klaidų, tačiau tie ieškotojai ir neturėtų stebėtis ir rašyti forume kodėl jiems tas statymas buvo ar bus anuliuotas arba išmokėtas blogesnėmis sąlygomis, ir žinoma ankščiau ar vėliau išlys ta situacija, kada bandydamas pasinaudoti klaida, tu pralaimėsi, ir pralaimėsi skaudžiai. Sėkmės tau, jos prireiks, nes per daug pažengusios informacinės technologijos, neskaitant ir tokiu atveju palankių reglamentų bendrovės atžvilgiu..
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

O, kaip tavo nuomuone būtų pasielgę bukai, jei statymas būtų pralaimėtas? (P.s. nesvarbu ar čia klaida ar ne klaida)..

Darys tau jau atsake- bendroves nuo klaidu apsaugo reglamentas.
P.s. Pats buvau taip pastates, jau zinodamas rezultata, ir net cash out spejau padaryt, tik veliau viskas suspendino ir statymus grazino ar prilygino 1.02... obvious mistake
Registravosi: 2019/01/31 Žinučių: 63 Padėkų: 3 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

O, kaip tavo nuomuone būtų pasielgę bukai, jei statymas būtų pralaimėtas? (P.s. nesvarbu ar čia klaida ar ne klaida)..

Tai bukai dirba del saves , limituoja laimincius , daro viska kitka kas gali didinti ju perlna , kaip tai nesvarbu ar cia klaida ? jei nebutu klaidos tu net nebutum dejas ant to statymo nes fora butu visiskai kitokia , ir bukai nebutu linde jei butu normalus tas statymas tavo , as nebezadu komentuot cia , bet galetum biski ir prota ijungt ir suvokt kad viskas cia del aiskios priezasties, niekas is oro neatimineja tu tavo pinigeliu
Registravosi: 2018/05/28 Žinučių: 26
Cituoti
0
FireWildsss rašė:

Tai bukai dirba del saves , limituoja laimincius , daro viska kitka kas gali didinti ju perlna , kaip tai nesvarbu ar cia klaida ? jei nebutu klaidos tu net nebutum dejas ant to statymo nes fora butu visiskai kitokia , ir bukai nebutu linde jei butu normalus tas statymas tavo , as nebezadu komentuot cia , bet galetum biski ir prota ijungt ir suvokt kad viskas cia del aiskios priezasties, niekas is oro neatimineja tu tavo pinigeliu

Nesvarbu todėl, nes jeigu statymas būtų pralaimėtas, tai niekas man pinigų nebūtų grąžinę, o jei laimėtas, tai jau klaida.. Dabar supranti ką turiu galvoje?
Todėl ir paklausiau tavo nuomonės..
Anyway, ačiū visiems 😉
P.s. Einam ieškoti klaidų 😉
Ir sėkmės kas šiandien juda..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0