Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
unik rašė:

Niekas dar nieko nepradėjo, nereikia gasdinti. Va swedbank pvz griežtesnes sąlygas visiems pavedimams nuo šio mėnesio taiko, bet čia jų reikalas. DnB aka Luminor šiandien išvis paskelbė apie šimtus atleidžiamų darbuotojų, tai neaišku kas ten viduje darosi..
O kaip ir minėta aukščiau naudokite Neteller ar Skrill ir gyvensite ramiau 😁

Swedas atmeta visas ismokas is bet365 ir siuncia jiems atgal,revolutas gaves banko statusa,net nebeleidzia pasipildyti 365.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Swedas atmeta visas ismokas is bet365 ir siuncia jiems atgal,revolutas gaves banko statusa,net nebeleidzia pasipildyti 365.

Tu cia rimtai apie revoliuta? siuo metu tenka naudoti vienam bet365 butent ji, kolkas buvo OK viskas, paskutini karta pavedima dariau is bet365 gal pries pora savaitciu tai kaip ir gerai viskas dar buvo.
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
0
Swedbank nepriima, praeita savaite (gal treciadieni) dar prieme, siandien gavau skambuti ir laiska jog grazina atgal siuntejui.
Bet365 live help pasake jog turetu grizti i mano accounta. Klausimas ar jie leis man nusiimti kitu budu nei depozitinau...
Registravosi: 2018/03/07 Žinučių: 7
Cituoti
0
waldaz rašė:

Tu cia rimtai apie revoliuta? siuo metu tenka naudoti vienam bet365 butent ji, kolkas buvo OK viskas, paskutini karta pavedima dariau is bet365 gal pries pora savaitciu tai kaip ir gerai viskas dar buvo.

Swedas nuo vakar pradejo,o revolutas jei tavo ne LT registracijos,tai gal ir viskas ok,nu bent pries gera savaite,tai blokavo revolutas kaip nepalaikopa pardaveja(Bet 365)
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Man tai juokingiausia, jog buvau rises beveik 2 metus su lazybom. Sausis darbe tuscias - daug laisvo laiko, grizau AO pastatineti. Praeita savaite nusprendziau gana, viska windrawinau per 3 kartus. Vakar uz visa pliusa kelione nupirkau draugei ir bac.. Ciuju kelione reiks atsaukti. Grubiai: swedbank sugadino su antra puse santykius 😄
Registravosi: 2018/03/07 Žinučių: 7
Cituoti
1
skanizole2018 rašė:

Man tai juokingiausia, jog buvau rises beveik 2 metus su lazybom. Sausis darbe tuscias - daug laisvo laiko, grizau AO pastatineti. Praeita savaite nusprendziau gana, viska windrawinau per 3 kartus. Vakar uz visa pliusa kelione nupirkau draugei ir bac.. Ciuju kelione reiks atsaukti. Grubiai: swedbank sugadino su antra puse santykius 😄

Tai kazkaip vistiek issiimsi,gal 365 leis kita banka ivesti,bet keisciausiai,kad Swedas leido isivesti,o atgal nepriema. Siaip pas mane pati nemazai guli 365,o bankas irgi swedas,tai nzn kaip cia bus,gal 365 prades vesti is kitos saskaitos,nes bandziau pasikeisti i kitos salies banka,tai 365 neleido,nes ne Lt registracija banko,nu bet kazka gaus jie keisti vistiek...
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Man 365 live help taip ir neatsake del isivedimo, tipo pirma sulaukim kol gris visi pinigai. Tada ziuresim. As manau jog kazkaip tuos pinigus pavyks persivesti - bet tiesiog tas delsimas ir papildomi rupesciai nervuoja 😁
Registravosi: 2018/03/07 Žinučių: 7
Cituoti
0
O kaip su SEB banku, gal zinote?
Registravosi: 2015/04/11 Žinučių: 4 Padėkų: 2
Cituoti
0
As manau kad geriausia reiktu ta skrill pabandyt susikurt ir viska per ten daryt. nes cia su tais LT bankais zaidimas kazkoks gaunasi 😁
Registravosi: 2016/04/14 Žinučių: 15 Padėkų: 5
Cituoti
0
Pabandziau suskurti skrill, kad neuzlekti kazkur daugiau depozitinau tik 50 EUR. Bandziau persimesti is skrill i bet365. Bet..
Your available balance excludes 50.00 EUR not eligible for online gambling.
And
Your available balance excludes 50.00 EUR uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants.


Ar cia del sumos ar dar kokie niuansai ??
Registravosi: 2018/03/07 Žinučių: 7
Cituoti
0
skanizole2018 rašė:

Pabandziau suskurti skrill, kad neuzlekti kazkur daugiau depozitinau tik 50 EUR. Bandziau persimesti is skrill i bet365. Bet..
Your available balance excludes 50.00 EUR not eligible for online gambling.
And
Your available balance excludes 50.00 EUR uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants.


Ar cia del sumos ar dar kokie niuansai ??

Kiek ivedei tiek ir leidzia issivesti i skrila.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
skanizole2018 rašė:

Pabandziau suskurti skrill, kad neuzlekti kazkur daugiau depozitinau tik 50 EUR. Bandziau persimesti is skrill i bet365. Bet..
Your available balance excludes 50.00 EUR not eligible for online gambling.
And
Your available balance excludes 50.00 EUR uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants.


Ar cia del sumos ar dar kokie niuansai ??

Kodėl pažymėjai, kad pavedimas skirtas ne gamblingui (visada gamblingui reikia žymėt, jei tik būna)? Skambink į supportą, kad pakeistų jų statusą, nes neleis depositint.
edit: žiūriu mastercardas neleidžia pinigų lošimams, čia atsakymas greičiausiai bus, daryk bankinį pavedimą tada duos banko duomenis ir pervesi pavedimu normaliai.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Aciu, unik
Registravosi: 2018/03/07 Žinučių: 7
Cituoti
1
Šiaip laikas pradėt naudot Paysera, dar nekilo problemų iš ten išimant ar siunčiant.

Atidaryti Paysera
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
As irgi susikuriau skrila pasirinkau gamblingui, deposit atlikau, tai pora klausimu uzduosiu jei zinote, per kiek laiko ateina pinigai is saskaitos dnb i skrila, tada is bet365 i skrila kiek laiko eina, ir is skrilo i normalia saskaita, naujas dalykas cia man 😄
Registravosi: 2016/04/14 Žinučių: 15 Padėkų: 5
Cituoti
1
dainius1232 rašė:

As irgi susikuriau skrila pasirinkau gamblingui, deposit atlikau, tai pora klausimu uzduosiu jei zinote, per kiek laiko ateina pinigai is saskaitos dnb i skrila, tada is bet365 i skrila kiek laiko eina, ir is skrilo i normalia saskaita, naujas dalykas cia man 😄

Pavedimas į LT banką ten greit per dieną turėtų, iš skrill į bet365 iškart, atgal per kelias valandas, iš Skrill į tavo banką iki kelių dienų max.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
unik rašė:

Pavedimas į LT banką ten greit per dieną turėtų, iš skrill į bet365 iškart, atgal per kelias valandas, iš Skrill į tavo banką iki kelių dienų max.

Dekui, na tikiuosi kad i skrila pinigai ikris siandien
Registravosi: 2016/04/14 Žinučių: 15 Padėkų: 5
Cituoti
0
dainius1232 rašė:

Dekui, na tikiuosi kad i skrila pinigai ikris siandien

Ziurint kokia suma pildais, jei stambiau, manau atsirastu kas is skrill i skrill tau permestu ir neapsviestum, kad turi el-pinigine, nes kaip ir prievole yra jas deklaruoti.
Registravosi: 2014/03/03 Žinučių: 112 Padėkų: 4
Cituoti
0
Man vasara su sebu buvo problema, neprieme pinigu is bet 365. Tai supportas bet365 pasiule i kita banka pervesti, daviau citadelle saskaita ir per diena pavedimas atejo.
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Informuojame, kad Jūsų gaunamas mokėjimas iš HILLSIDE (SPORTS) GP LIMITED UNIT 1,1 WATERPORT PLACE 2 EUROPORT AVENUE,GIBRALTAR GX11 1AA GB suma 2801 EUR buvo atmestas. Pavedimo negalėjome įvykdyti remiantis LR Lošimų priežiūros tarnybos privalomu rašytiniu nurodymu. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad pavedimų susijusių su įmone HILLSIDE (SPORTS) GP LIMITED negalėsime vykdyti ir ateityje, kol LR Lošimų priežiūros taryba nepanaikins duoto privalomo nurodymo galiojimo.
Iš anksto dėkojame už Jūsų supratimą ir tikimės sėkmingo tolesnio bendradarbiavimo.

B.... Vos ant vietos šoko negavau... Anksčiau visos eidavo easy. Iki 2k tik būdavo... Rašiau bankui laukiu dabar ju atsakymo
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0