Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Bet365

Atsakyti
Sekti temą
embeded-image
Gal turit kas minčių kodėl neleidžia niekaip prisijungti per .apk programėlę? Slaptažodis tikrai geras.
Registravosi: 2007/09/30 Žinučių: 31 Padėkų: 11
Cituoti
0
Ginobilis rašė: embeded-image
Gal turit kas minčių kodėl neleidžia niekaip prisijungti per .apk programėlę? Slaptažodis tikrai geras.
Vakar same buvo, slaptazodi pasikeisk ir veiks, bugas kazkoks cia
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
3
Pastaruoju metu, kai be authenticator neleidžia dėti statymų per laptop ten vien bugai. Bugas ir authenticatorius, kuris su QR nenuskaito kodo n laiko.

Gal turit alternatyvų kur statyti? Kriterijus krepšinio išsami pasiūla, propsai, totalai žaidėjų, Lietuvos kontoros žinomos. Panašu, kad nebeišsprendžiama statymų per laptop tema.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0
Jum paskutiniu metu su bet365 appsu problemu nera?man Ijungus nerodo pinigu balanso ir neatidaro “my bets”
Registravosi: 2011/11/10 Žinučių: 14
Cituoti
0
lives rašė: Jum paskutiniu metu su bet365 appsu problemu nera?man Ijungus nerodo pinigu balanso ir neatidaro “my bets”
Pabandyk cookies issivalyt narsyklej, buna kartais bugai tokie, bet susitvarko
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. kaip apeiti sita reikala nieko isvis nepadeda. supportas kiaura i kiaura ta pati raso istrinti atsiust isjungti vpn it t.t

embeded-image
Registravosi: 2012/03/14 Žinučių: 25
Cituoti
0
aligatorr19 rašė: Sveiki. kaip apeiti sita reikala nieko isvis nepadeda. supportas kiaura i kiaura ta pati raso istrinti atsiust isjungti vpn it t.t

embeded-image
embeded-image
Registravosi: 2012/03/14 Žinučių: 25
Cituoti
0
rokas.si rašė: Pabandyk cookies issivalyt narsyklej, buna kartais bugai tokie, bet susitvarko
Viska isbandziau. Ir cookies pratrint ir appsa is naujo isirasyt ir vpn atjungt, niekas nepadeda. Ant triju skirtingu telefonu ir acc bandziau, visur tas pats. Nejaugi cia tik pas mane viena tokie bugai?
Registravosi: 2011/11/10 Žinučių: 14
Cituoti
0
Jo tas pats ir pas mane su sport app. Prisijungti eina tik po slapt. pakeitimo. Kai atsijungia vėl jungiantis nebetinka slapt. Ir vėl keiti, žodžiu vargas... atsijungia dažnai paskyra, tai turi keist slapt. vėl. Prisijungus nerodo balanso, nerodo dabartiniu statymų būklės. Tai nz ar kitiem irgi tas pats o gal mažai kas stato per ta app. O aš dabar leidžiuosi per naršykle ir vargo nematau. Tik turi ta jobana authenticator jungtis ir rodyt vieta...
Registravosi: 2012/03/13 Žinučių: 9
Cituoti
3
Su kuo pildotės balansą? Apart skrill ir netteler? Gal yra kažkokios virtualios kortelės su kuriomis galima būtų pasipildyti bet365 paskyrą? Jeigu kas žinot ir nenorit viešai rašyt į pm parašykit. Skolingas tikrai neliksiu 😁
Registravosi: 2023/01/10 Žinučių: 6
Cituoti
3
Kaip sprendziate problema, kai norite per telefona pastatyti? ju patarimai, kad isvalyti cookies ir pns nepadeda. Per kompiuteri viskas okey, bet tik norint telefone padaryti statyma iskila problemos..
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 8
Cituoti
0
jonkelis rašė: Kaip sprendziate problema, kai norite per telefona pastatyti? ju patarimai, kad isvalyti cookies ir pns nepadeda. Per kompiuteri viskas okey, bet tik norint telefone padaryti statyma iskila problemos..
Nzn ar dar yra statanciu per telefona pas mane irgi tas pats tik per kompa iseina pastatyti patvirtinus buvimo vieta su telefonu.
Registravosi: 2022/11/05 Žinučių: 5
Cituoti
0
Titas2007 rašė: Nzn ar dar yra statanciu per telefona pas mane irgi tas pats tik per kompa iseina pastatyti patvirtinus buvimo vieta su telefonu.
Statau per 4 telef vienu metu ir visur viskas veikia. Tiek iphone,tiek android.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
4
jonkelis rašė: Kaip sprendziate problema, kai norite per telefona pastatyti? ju patarimai, kad isvalyti cookies ir pns nepadeda. Per kompiuteri viskas okey, bet tik norint telefone padaryti statyma iskila problemos..
Telefone isirasai Trust DNS, ijungi ir tada eini tiesiai i bet368.com ir viskas veikia.
Registravosi: 2009/05/08 Žinučių: 16
Cituoti
1
DNS trust tikrai padeda prisijungti, bet norint atlikti statyma, raso: we need ensure gambling allowed in your location, zinot problemos sprendima?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 8
Cituoti
0
Kaip parsisiusti appsa esant Lietuvoje? neleidzia apple pagal regiona atsisiusti
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 8
Cituoti
1
Is lietuvos eina per bet365 authenticator patvirtinti location’a, jeigu bet365 UK accountas?
Registravosi: 2023/03/06 Žinučių: 5
Cituoti
0
Buxarikas rašė: Is lietuvos eina per bet365 authenticator patvirtinti location’a, jeigu bet365 UK accountas?
Mano lietuviskas tai eina be problemu
Registravosi: 2011/09/04 Žinučių: 2
Cituoti
0
Gal zinot koki naudoti UK SIM korta? Kad rouminga neisjungtu po 14 dienu, nes ne esu UK naudojas ja. Nes persiunciau GIFFGAFa SIM, bet dabar isjunge jie rouminga man. Gal zinot kokia firma kur rouminga neisjungia? P>S> BET365 uk accountas.
Registravosi: 2017/04/27 Žinučių: 34 Padėkų: 7
Cituoti
0
globus1 rašė: Gal zinot koki naudoti UK SIM korta? Kad rouminga neisjungtu po 14 dienu, nes ne esu UK naudojas ja. Nes persiunciau GIFFGAFa SIM, bet dabar isjunge jie rouminga man. Gal zinot kokia firma kur rouminga neisjungia? P>S> BET365 uk accountas.
Abonentas uk tik. 3men tada būna romingas
Registravosi: 2020/09/20 Žinučių: 39 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai