Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Nelaime rašė:

Ne, BET 365 VPN blokuoja. lietuviška sim kortelę gali naudot ir turėtų veikti.

Naudojau NordicVPN ir Graikijoj ir UK, nebuvo jokių bėdų... O ten LT telefono kortelė nukreipdavo į vietinius puslapius, į bet365 neįleisdavo...
Registravosi: 2016/03/30 Žinučių: 7 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Įmanoma su Itališku bet365 ir itališku IP prisijungti į bet365.com? Nes bet365.it ne visa pasiūla yra. O jungiantis į bet365.com redirectina į .it
Registravosi: 2021/12/15 Žinučių: 3 Tel.: LT
Cituoti
0
ronaldo311 rašė:

Įmanoma su Itališku bet365 ir itališku IP prisijungti į bet365.com? Nes bet365.it ne visa pasiūla yra. O jungiantis į bet365.com redirectina į .it

Ne, italų, ispanų, prancūzų ir dar kelių tik per jų šalių domenus
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Reikia pagalbos! Kas siais metais tvirtinot adresa ir koki dokumenta siuntet? Mobilaus sask nebepriema(nors visa laika tikdavo) pazyma apie deklaruojama vieta irgi netiko. Paraso kad acc pilnai patvirtintas,bet issivesti pinigu neleidzia,ilindus i chata sako ai tipo sorry netiko,siusk kazka kitko,nors ten nauji dokai su stampais datom ir t.t. Jei turit kokiu minciu ar pasiulymu,parasykit privaciai.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
5
Romukas7 rašė:

Reikia pagalbos! Kas siais metais tvirtinot adresa ir koki dokumenta siuntet? Mobilaus sask nebepriema(nors visa laika tikdavo) pazyma apie deklaruojama vieta irgi netiko. Paraso kad acc pilnai patvirtintas,bet issivesti pinigu neleidzia,ilindus i chata sako ai tipo sorry netiko,siusk kazka kitko,nors ten nauji dokai su stampais datom ir t.t. Jei turit kokiu minciu ar pasiulymu,parasykit privaciai.

Buvo lygiai taip pat, verifino statementa ir vėliau paprašė dar vieno adress proofo, ryte atsikeliu žiūriu jau nebepraso ir atrakino withdrawal, buvau jau fotosoperiu paprašęs kad nupaisytu sąskaitą už telefoną (ateičiai tikiuosi šiuo būdu išspresim problema) tik dabar jie nebepriima pdfu prašo nuotraukų
Registravosi: 2021/05/05 Žinučių: 54 Padėkų: 12 Tel.: LT
Cituoti
0
Kai praso nuotraukos, galyma pdf išsiusti - priima irgi, buvo ir man taip.
Registravosi: 2021/07/29 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Stiger rašė:

Buvo lygiai taip pat, verifino statementa ir vėliau paprašė dar vieno adress proofo, ryte atsikeliu žiūriu jau nebepraso ir atrakino withdrawal, buvau jau fotosoperiu paprašęs kad nupaisytu sąskaitą už telefoną (ateičiai tikiuosi šiuo būdu išspresim problema) tik dabar jie nebepriima pdfu prašo nuotraukų

Katik prieme pdf is banko israsa,kurio man preitais metais niekur neprieme. Jau patys nebezino ko nori. O mobilaus telefono saskaitu irgi neima,tik namu telefono tinka 😁
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
0
Judesiukas69 rašė:

Sveiki,gal kas gali pasiulyti kažka tai,didziaja dali praleidžiu švedijoje, ankćiau nebuvo jokiu problemu,o dabar bunant užšalde accounta todel kad acc kurtas Lietuvoje o aš bunu ir naudojuosi švedijoje,paklausiau suporto ka daryti,pasiule susikurti nauja Acc,bet mano Acc senas ir viskas patvirtinta tai nekuriau naujo,dabar gryzes i Lietuva parasiau suportui ir viskas tvarkoje atblokavo,bet greit ir vel išvyksiu i švedija,tai manau ir vel bus taspats.

Proxy, pvz 911 . re.
Bet tokiu atveju pavyks statyti tik per pc, arba naudojant tw su telefonu.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
3
Sveiki, kaip taisiklingai atsidaryti bet365.com paskyra. is lietuvisko swedbank galiu persivest be problemu ir cash out gauti ten pat atgal? anksciau zinau budavo kazkokia specialiai nuoroda reikejo naudoti, kaip dabar? turiu minti jog patekti i puslapi.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
Jei neklystu is banko nebepersivesi
Registravosi: 2019/01/10 Žinučių: 47 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Dakarass93 rašė:

Jei neklystu is banko nebepersivesi

Bent jau man is seb anksciau ejo,po to pats bankas atsiunte kad nebeis
Registravosi: 2019/01/10 Žinučių: 47 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Dakarass93 rašė:

Jei neklystu is banko nebepersivesi

Butent va ziuriu ir neleidzia. Na kaip nors reikia ziureti kitu budu.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
Man anksciau neleido skrill naudot,po to kai uzdraude seb atsirado skrill
Registravosi: 2019/01/10 Žinučių: 47 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Skrill arba netteleris liko bet365.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Stačiau Bet365 už įvykį, kurį po to atšaukė, bet jau virš 48 val. statymas guli įšaldytas. Gal žinot iš patirties, kada grąžins? Ar rašyti reikia?
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 120 Padėkų: 48
Cituoti
0
Pikutuzas rašė:

Stačiau Bet365 už įvykį, kurį po to atšaukė, bet jau virš 48 val. statymas guli įšaldytas. Gal žinot iš patirties, kada grąžins? Ar rašyti reikia?

Grąžino po 3d
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 120 Padėkų: 48
Cituoti
1
Sveiki,
Ar daretes isgryninima is BET365 i Monese? Ar yra kokiu nors apribojimu Monese? Neuzsaldo saskaitu gavus pavedimu is lazybu bendroviu? Anksciau zinau, kad buvo galima. O kaip yra dabar?
Registravosi: 2021/04/22 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
Kiviliokas rašė:

Sveiki,
Ar daretes isgryninima is BET365 i Monese? Ar yra kokiu nors apribojimu Monese? Neuzsaldo saskaitu gavus pavedimu is lazybu bendroviu? Anksciau zinau, kad buvo galima. O kaip yra dabar?

Kiek žinau dabar monese uždraudė viską kas su losimais susiję ir pan.Nes anksčiau aš į topa persivesdavau ir issimdavau pinigus per monese,o dabar nieko neleidžia.
Registravosi: 2015/05/27 Žinučių: 38 Tel.: LT
Cituoti
2
defenderr rašė:

Kiek žinau dabar monese uždraudė viską kas su losimais susiję ir pan.Nes anksčiau aš į topa persivesdavau ir issimdavau pinigus per monese,o dabar nieko neleidžia.

Taip tu teisus
Registravosi: 2021/05/05 Žinučių: 54 Padėkų: 12 Tel.: LT
Cituoti
0
Stiger rašė:

Taip tu teisus

Sveiki,
Padaryti deposito neleidzia is Moneses i BET365, bet issigryninti leido i Monese. Turejau issiloses siek tiek. Snd ikrito pinigai.
Registravosi: 2021/04/22 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
1