Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
embeded-image

Pasidalinsiu savo patirtimi šioje bendrovėje. Užsiregistravau joje, todėl, kad futbole ir kitose sporto šakose ji dažnai siūlo geriausius koeficientus už pranašumus ir over/under. Taip pat bendrovė labai neblogai yra vertinama top100bookamkers puslapyje (http://www.top100bookmakers.com/bookies_188bet.php). Viskas šioje bendrovėje man labai patiko: naudojimui patogus puslapis, mane visada tenkinantys statymo limitai, greiti pinigų išmokėjimai. Vis dėlto galiausiai laimėjęs atitinkamą sumą pinigų aš buvau užlimituotas.

Mano laimėjimai šioje bendrovėje:
2015 liepa -47
2015 rugpjūtis -28
2015 rugsėjis -80
2016 kovas +80
2016 balandis -76
2016 gegužė -5
2016 birželis +305
2016 liepa -5
2016 rugpjūtis +251
Bendras pelnas iš šios bedrovės +395 EUR.

Taigi tie, kas registruositės, tebūnie tai jums orientacinė suma, kiek daugiausiai galėsite laimėti šioje bendrovėje.

PS. ties stambūs laimėjimai birželį ir rugpjūtį netgi nebuvo iš kokių nors mažai žinomų lygų. Birželį laimėjau statydamas EURO 2016 čempionate, o rugpjūtį laimėjau vieną stambų statymą Anglijos Premier lygoje ir to šiai bendrovei pakako, kad aš būčiau nepageidaujamas.

PS. PS. Juokinga yra tai, kad man dabar uždėtas statymo limitas didžiosiose lygose yra 0.40 EUR, o visose kitose lygose 0.20 EUR, tačiau apskritai minimalus statymas šioje bendrovėje yra 1 EUR. Taigi rezultate gaunasi, kad aš apskritai pastatyti negaliu. Beje, turėkite omeny, kad ši bendrovė reikalauja, jog pinigus, kuriuos persivesite į sąskaitą, pastatytumėte bent vieną kartą. Tai reiškia, kad negalite persivesti pinigų, nieko nestatyti ir juos atsiimti.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Keista, tiek Betrush, tiek Blogabet juos priskiria prie nelimituojanciu(kaip ir Pinnacle,Sbobet,Dafabet). Nebandei klausti kodel tokie limitai? Man Pinnacle irgi buvo uzdeje, bet nusiunciau dokumentu patvirtinimus, dabar viskas OK
Registravosi: 2012/09/01 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
Sudas tas 188. Mane taip pat uzlimitino. Beje, WH irgi uzlimitino. Zodziu geriausia is patirties bet 365, pinnacle ir betfair
Registravosi: 2016/08/03 Žinučių: 6 Padėkų: 2
Cituoti
0
Buvo taip. Praeitą savaitę mane užlimitavo ir aš to dar nežinojau. Tada norėjau atlikti vieną statymą pas juos, bet sąskaitoj nebuvo pinigų, tai persivedžiau 50 eurų. Tada bandau statyti ir žiūriu, kad jau limitas yra. Parašiau į supportą, kodėl čia tie limitai, tai jie iškart turėjo pasiruošę atsakymą, kuris trumpai skamba taip:

Unfortunately, we had to limit your betting activity. This was our traders decision. Sorry.

Aš tuomet pradėjau tuos 50 eurų atsiiminėt, o jie iškart man atsiuntė emailą, kad mane ale atsitiktinai pasirinko ir dabar turiu pasitvirtinti tapatybę, adresą ir net skrill profilio screenshot'ą jiems nusiųsti. Viską pasitvirtinau išskyrus adresą. Neturiu jokių sąskaitų ar banko išrašų, kur būtų užrašytas mano adresas. Tai, žodžiu, adreso turbūt ir nepasitvirtinsiu. Dabar tik bijau, kad jie man apskritai tų 50 eurų negrąžins. Labiausiai mane gąsdina tas paskutinis sakinys, kad, jei per 72 valandas nepateiksiu dokumentų, tai jie nustos man teikti paslaugas. Žiūrėsim, kaip bus.

embeded-image
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
soccerproject84 Rašė:

Sudas tas 188. Mane taip pat uzlimitino. Beje, WH irgi uzlimitino. Zodziu geriausia is patirties bet 365, pinnacle ir betfair


William Hill mane irgi užlimitavo. Aš pas juos visąlaik buvau šiokiam tokiam minuse, bet užteko kelių stambesnių laimėjimų Eurovizijoje ir iškart limitai parėjo. Nemaniau, kad tokia bendrovė kaip William Hill gali būti tokia apsišikėlė. Čia jau, galima sakyti, TonyBet apsišikimo lygis. Reikia daryti išvadą, kad daugelis bendrovių tiesiog turi tam tikrą sumą, kurią tu laimėjęs iškart gauni limitą. Ir tos sumos yra tikrai nedidelės. WilliamHill'e per visą registracijos laikotarpį laimėjau nedaugiau nei 600 eurų.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
dainiusr Rašė:

Keista, tiek Betrush, tiek Blogabet juos priskiria prie nelimituojanciu(kaip ir Pinnacle,Sbobet,Dafabet). Nebandei klausti kodel tokie limitai? Man Pinnacle irgi buvo uzdeje, bet nusiunciau dokumentu patvirtinimus, dabar viskas OK


Pinnacle reikalavo adreso patvirtinimo?
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Taip, reikalavo 3 menesiu senumo adreso patvirtinimo mano vardu
Registravosi: 2012/09/01 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
Proof of Funding Source-valid proof of acount details matching the information stated on your deposit and/or withdrawl transactions, cia tiesiog nori mano skrill is kurio pildziausi foto su vardu gauti?
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0
adomasz rašė:

Proof of Funding Source-valid proof of acount details matching the information stated on your deposit and/or withdrawl transactions, cia tiesiog nori mano skrill is kurio pildziausi foto su vardu gauti?

Cia verification procese paprase po ID ir adreso patvirtinimo
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0